Penzion Na rozcestí Janov Janov nad Nisou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na rozcestí Janov

Janov nad Nisou 358, Janov nad Nisou
penziony a ubytování Janov nad Nisou
Foto Penzion Na rozcestí Janov
Penzion Na rozcestí Janov si rezervujte online

Penzion Na rozcestí se nachází v Janově nad Nisou - ve výšce 650 m nad mořem.

Penzion je ideálním výchozím bodem pro sjezdové i běžecké lyžováni (1,5 km od lyžařských středisek Bedřichov či Severák), pěší turistiku, cykloturistiku, koupání, houbaření, návštěvu bobové dráhy.

Zdarma je k dispozici internetové připojení wi-fi. Parkování je zajištěno přímo u penzionu - zdarma.

Pokoje v penzionu

Celoročně nabízíme ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, plochou TV s českými kanály, WiFi, ledničkou a rychlovarnou konvicí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na rozcestí Janov stravování

Stravování je zajištěno v naší restauraci s domácí kuchyní a lidovými cenami. K dispozici je hostům také zahradní posezení s grilem, pískovištěm a ohništěm.

Přímo naproti penzionu je samoobsluha a dětské hřiště.

Popis okolí penzionu, Janov nad Nisou a Jizerské hory

V okolí (cyklo) turistické a běžkařské trasy, sjezdovky (1 km), kulturní a přírodní zajímavosti - vodní nádrže Josefův důl, Černá Nisa, Souš), rozhledny (Královka, Bramberk, Petřín, Štěpánka aj.), samoobsluha přes ulici, koupaliště 1 km, města Liberec (ZOO, aquapark, botanická, Ještěd) 12 km, Jablonec (přehrada Mšeno - koupání, muzeum skla a bižuterie, rozhledny, krytý bazén s tobogány atd.), sklárna a bobová dráha přímo v obci.

Řekne se Janov nad Nisou, Jizerské hory, ale kde Penzion Na rozcestí Janov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na rozcestí Janov nad Nisou 358 Janov nad Nisou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka MHD se nachází 50 m od penzionu (směr Jablonec, Bedřichov). Centrum města Jablonec nad Nisou cca 4 km.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Na rozcestí Janov Janov nad Nisou Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Na rozcestí Janov poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Na rozcestí Janov nabízí: restaurace, pizzerie 2000 m od penzionu, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 4000 m od penzionu, noční klub 1500 m od penzionu, diskotéka 600 m od penzionu, dětské hřiště 50 m od penzionu, kino 5000 m od penzionu, divadlo 5000 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium 4000 m od penzionu, masáže 4000 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Na rozcestí Janov

Penzion Na rozcestí Janov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Janov nad Nisou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Na rozcestí Janov

Penzion Na rozcestí Janov recenze na ubytování v Janově nad Nisou

Reference na ubytování Penzion Na rozcestí Janov

Nabízí Penzion Na rozcestí Janov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na rozcestí Janov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na rozcestí Janov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na rozcestí Janov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12258 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na rozcestí Janov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na rozcestí Janov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na rozcestí Janov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-janov-nad-nisou/penzion-na-rozcesti-janov">Penzion Na rozcestí Janov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na rozcestí Janov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě