Penzion apartmán Janov Janov nad Nisou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion apartmán Janov

Janov nad Nisou 471, Janov nad Nisou
penziony a ubytování Janov nad Nisou
Foto Penzion apartmán Janov

Nově opravený Penzion Apartmán leží v horském městečku Janov, v centru Jizerských hor. Nabízí výborné možnosti pro cyklistiku, sjezdování a běh na lyžích. Zapůjčíme vám nejen horská kola ale i elektrokola.

Výhodou našeho penzionu je, že každý apartmán má vedle samostatného soc. zařízení plně vybavenou kuchyňku včetně lednice, mikrovlnky, vařiče atp. , čehož u nás využijí především hosté s malými dětmi. Více najdete na V okolí apartmánu jsou sjezdařská střediska Bedřichov a Severák. Sjezdovky jsou uměle zasněžované a osvětlené a jsou vhodné jak pro začínající sjezdaře, tak i pro pokročilé. Milovníci běžek si přijdou na své na jizerské magistrále, která začíná přímo v Bedřichově a je denně upravována. Při nepřízni počasí je možno navštívit Centrum Babylon v Liberci nabízející aquapark, lunapark a zábavné akce. Za shlédnutí skutečně stojí i liberecká botanická zahrada, nebo ZOO.

V celém objektu je k dispozici WiFi síť.

Pokoje v penzionu

Každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku včetně mikrovlnky, ledničky a vařiče. V každém apartmánu se dále nachází sociální zařízení se sprchou a toaletou. Ve vybavení jsou ručníky a osušky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion apartmán Janov stravování

Penzion Apartmán případně zajistí snídaně v blízké restauraci.

Popis okolí penzionu, Janov nad Nisou a Jizerské hory

Okolí penzionu je velmi vhodné na lyžařské a cyklistické výlety. V blízkosti jsou snadno dostupná lyžařská centra Bedřichov a Severák. Jizerské hory jsou ideální jak pro sportovní výkony tak i pro klidné rodinné procházky a výlety. V létě nabízejí velké množství značených cest a v zimě kvalitně upravené běžecké stopy Jizerské magistrály. Sjezdovky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, a nabízejí služby lyžařských školiček.

Řekne se Janov nad Nisou, Jizerské hory, ale kde Penzion apartmán Janov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmán Penzion Janov Janov nad Nisou 471 Janov nad Nisou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion Apartmán je dobře dostupný autem a to i v zimním období. Ve vzdálenosti 50 m je zastávka městské hromadné dopravy. Tato linka nabízí pravidelné skibusy, které vás mohou dopravit k lyžařským centrům.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion apartmán Janov Janov nad Nisou Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 5000 m od penzionu, zahrát bowling 2000 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 5000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 2500 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je 2000 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 2000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion apartmán Janov poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion apartmán Janov nabízí: restaurace 300 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 2000 m od penzionu, dětské hřiště, houbaření.


Ceník ubytování Penzion apartmán Janov

Penzion apartmán Janov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Janov nad Nisou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion apartmán Janov

Penzion apartmán Janov recenze na ubytování v Janově nad Nisou

Reference na ubytování Penzion apartmán Janov

Nabízí Penzion apartmán Janov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion apartmán Janov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion apartmán Janov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion apartmán Janov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion apartmán Janov

Adresa a kontakt na Penzion apartmán Janov
Janov nad Nisou 471
46811 Janov nad Nisou


ev.č.12259 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion apartmán Janov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion apartmán Janov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion apartmán Janov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-janov-nad-nisou/penzion-apartman-janov">Penzion apartmán Janov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion apartmán Janov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě