Apartmány Jáchymov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány Jáchymov

K Lanovce 1048, Jáchymov
penziony a ubytování Jáchymov
Foto Apartmány Jáchymov
Apartmány Jáchymov si rezervujte online

Apartmány se nachází na okraji lázeňské zóny v novostavbě s výtahem a jsou kompletně zařízeny pro krátkodobý a střednědobý pobyt 4 - 6 osob.

Celý objekt má bezbariérový přístup a ubytování je tak možné i pro zájemce s invalidními vozíky. Jedinou bariérou je nízký práh mezi chodbou a apartmánem.

Jednotlivé apartmány jsou mimo jiné vybaveny, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí a v některých apartmánech i mikrovlnou troubou, topinkovačem či kávovarem.

Pokoje v penzionu

Ložnice - dvoulůžko + patrová postel, noční stolek, skříň

Obývací pokoj s jídelním koutem - rozkládací sedací kauč, křeslo, stolek, jídelmí stůl, židle, skříňky

V chodbě šatní skříň s věšákem

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Apartmány Jáchymov stravování

Apartmány mají vlstní vybavená kuchyňský kout, nejbližší restaurace je cca 100 m

Popis okolí penzionu, Jáchymov a Krušné hory

Zimní sezóna: lyžování v následujících lokalitách: Klínovec, Mariánská, Neklid, Boží Dar nebo přímo v Jáchymově. Od ledna 2015 je otevřena nová lanovka na KLínovec, k lanovce jezdí při dobrých sněhových podmínkách SKI BUS Uvedené lokality jsou dosažitelné autem, linkovým autobusem nebo pěšky. V případě dostatku sněhu a použití autobusu na Boží Dar je z lokality Neklid možný dojezd na lyžích ke spodní stanici lanovky na Klínovec. Klínovec je dosažitelný též lanovkou z Jáchymova.

Letní sezóna: vhodné východisko pro turistiku - lanovka na Klínovec, autobus na Boží Dar apod. V blízkosti je přírodní koupaliště s minigolfem. V 15 km vzdáleném Klášterci nad Ohří je AQUAPARK s tobogány - největší vodní atrakce v ČR. Dále je možné absolvovat vyjížďky na koních v 10 km vzdálených Děpoltovicích. V lázeňském domě AGRICOLA - cca 300 m od domu, je k dispozici bazén s toboganem, vířivkou, saunou apod. V Ostrově nad Ohří je možné si pronajmout tenisový nebo ricochetový kurt nebo navštívit venkovní koupaliště s tobogánem a dětským bazénem.

Řekne se Jáchymov, Krušné hory, ale kde Apartmány Jáchymov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány Jáchymov K Lanovce 1048 Jáchymov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

autobusem - zastávka autobusu cca 200 m od objektu; autobusová linka Praha - Karlovy Vary - Jáchymov
vlakem - nádraží Ostrov nad Ohří a dále autobusem do Jáchymova, autobusová zastávka Jáchymov Lázně


Fotogalerie ubytování Apartmány Jáchymov

Apartmány Jáchymov recenze na ubytování v Jáchymově

Reference na ubytování Apartmány Jáchymov

Nabízí Apartmány Jáchymov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Jáchymov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány Jáchymov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Jáchymov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14883 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány Jáchymov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány Jáchymov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány Jáchymov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jachymov/apartmany-jachymov">Apartmány Jáchymov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány Jáchymov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě