Penzion u Vorlíčků Jablonné nad Orlicí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion u Vorlíčků

Náměstí 5. května 32, Jablonné nad Orlicí
penziony a ubytování Jablonné nad Orlicí
Foto Penzion u Vorlíčků

V penzionu u Vorlíčků, který se nachází v nádherném podhorském městečku Jablonném nad Orlicí. Je umístěn v centru památkové zóny na náměstí 5. května čp 32. . Město Jablonné nad Orlicí nabízí celoročně dobrou možnost sportovně rekreačního vyžití, dobrého stravování a veškerého servisu.

Pokoje v penzionu

V nové části penzionu u Vorlíčků kapacita 23 lůžek, v části otevřené roku 1999 21 lůžek. Pokoje v nové části jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňskou linkou, připojením k internetu a televizí. Pokoje ve starší části jsou taktéž vybaveny, ale mají společné sociální zařízení. 5× jednolůžkové pokoje 7× dvoulůžkové pokoje 3× třílůžkové pokoje 4× čtyřlůžkové pokoje

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Penzion u Vorlíčků stravování

Hosté si mohou vařit ve vlastní vybavené kuchyňce, nebo navštěvovat restaurace v okolí penzionu u Vorlíčků, které nabízejí klasickou českou kuchyni.

Řekne se Jablonné nad Orlicí, Orlické hory, ale kde Penzion u Vorlíčků hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion - ubytování U Vorlíčků Náměstí 5. května 32 Jablonné nad Orlicí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion u Vorlíčků Jablonné nad Orlicí Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, internet na pokoji, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát bowling 500 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 500 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion u Vorlíčků poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion u Vorlíčků nabízí: bar, pizzerie 30 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka.


Ceník ubytování Penzion u Vorlíčků

Penzion u Vorlíčků zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Jablonné nad Orlicí.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion u Vorlíčků

Penzion u Vorlíčků recenze na ubytování v Jablonném nad Orlicí

Reference na ubytování Penzion u Vorlíčků

Nabízí Penzion u Vorlíčků kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion u Vorlíčků na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion u Vorlíčků můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion u Vorlíčků z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion u Vorlíčků

Adresa a kontakt na Penzion u Vorlíčků
Náměstí 5. května 32
56164 Jablonné nad Orlicí


ev.č.13266 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion u Vorlíčků a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion u Vorlíčků nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion u Vorlíčků je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jablonne-nad-orlici/penzion-u-vorlicku">Penzion u Vorlíčků je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion u Vorlíčků je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě