Penzion Bazalka Jablonec nad Nisou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Bazalka

Horská 32, Jablonec nad Nisou
penziony a ubytování Jablonec nad Nisou
Foto Penzion Bazalka
Penzion Bazalka si rezervujte online

Penzion Bazalka je umístěn v krásném a klidném prostředí vilové čtvrti s výhledem na Jablonec nad Nisou. Je vhodný pro rekreaci v Jizerských horách, víkendové pobyty pro relaxaci a zároveň pro služební a firemní akce. V blízkém okolí je les pro příjemné procházky.

V Jablonci nad Nisou můžete využít plno možností k relaxaci a odpočinku jak v zimě, tak v létě. Můžete navštívit i místní muzeum skla a bižuterie. V dojezdové vzdálenosti 10km je také historicky zajímavé město Liberec (spojení jak autobusy, tak tramvají).

Pro ubytované hosty je k dispozici Internet zdarma (využití bezdrátového připojení k síti internet wi-fi). Parkování je zajištěno v zadní části domu a proti neoprávněnému vniknutí je chráněno vraty.

V suterénu jsou prostory k dalším aktivitám nebo pronájmu (hudební a fimové večery, výstavy).

Máme místnost pro úschovu lyží a kol. Venkovní posezení za domem. K dipozici je i postýlka, vanička a židle pro děti do 2 let.

Pokoje v penzionu

V nabídce Penzionu Bazalka je celkově 6 pokojů, z toho jsou dva pohodlné apartmany. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC a sprchou. Penzion má kapacitu 22 míst. Na pokojích je k dispozici TV, varná konvice a čajový servis.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Bazalka stravování

V přízemí je k dipozici je zařízená kuchyně, společenská a jídelní místnost (dříve restuarace) s krbem, pianem a salonkem s osobitou výzdobou. Je zde možnost příjemně posedět a možnost uspořádat jak firemní, tak soukromé akce.

Popis okolí penzionu, Jablonec nad Nisou a Jizerské hory

Poloha penzionu je vhodná mimo jiné pro pěší a cykloturistiku. V blízkosti penzionu je bazén, bowling, lyžařské vleky, přehrada, squash centrum, Babylon...

Řekne se Jablonec nad Nisou, Jizerské hory, ale kde Penzion Bazalka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Bazalka Horská 32 Jablonec nad Nisou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Bazalka

Penzion Bazalka recenze na ubytování v Jablonci nad Nisou

Reference na ubytování Penzion Bazalka

Nabízí Penzion Bazalka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Bazalka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Bazalka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Bazalka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12244 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Bazalka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Bazalka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Bazalka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jablonec-nad-nisou/penzion-bazalka">Penzion Bazalka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Bazalka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě