Pension Půlměsíc Jablonec nad Nisou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Půlměsíc

Soukenná 13, Jablonec nad Nisou
penziony a ubytování Jablonec nad Nisou
Foto Pension Půlměsíc
Pension Půlměsíc si rezervujte online

Penzion Půlměsíc poskytuje celkem 5 stylově a pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojů, všechny s možností přistýlky. Ceny ubytování již od 350Kč/osoba! V penzionu je zavedeno Wi-Fi připojení k internetu pro zvýšení komfortu ubytování.
Penzion Půlměsíc je svou polohou v centru města Jablonce nad Nisou ideální volbou pro všechny kategorie návštěvníků. V zimním období uspokojí nedaleká horská střediska i ty nejnáročnější lyžaře, v letních měsících si vychutnáte pěší i cyklo výlety za krásami Jizerských hor. Nehledáte aktivní odpočinek? Jablonec nad Nisou i nedaleký Liberec nabízí mnoho možností relaxace - centrum Babylon, ZOO a Botanická zahrada, prvotřídní sportovní zážitek si můžete odnést ze stadionu Bílých Tygrů nebo z fotbalového stadionu U Nisy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Jablonec nad Nisou, Jizerské hory, ale kde Pension Půlměsíc hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Půlměsíc Soukenná 13 Jablonec nad Nisou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension Půlměsíc leží v samém centru města Jablonce nad Nisou, což ovšem nikterak neomezuje klid a pohodlí ubytovaných klientů. Náš penzion je často vyhledáván náročnými zákazníky, kteří oceňují kvalitu poskytovaných služeb.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Půlměsíc Jablonec nad Nisou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Půlměsíc poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, kongresy, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Půlměsíc nabízí: restaurace, pizzerie, zahrádka, internetová kavárna.


Fotogalerie ubytování Pension Půlměsíc

Pension Půlměsíc recenze na ubytování v Jablonci nad Nisou

Reference na ubytování Pension Půlměsíc

Nabízí Pension Půlměsíc kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Půlměsíc na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Půlměsíc můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Půlměsíc z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14692 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Půlměsíc a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Půlměsíc nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Půlměsíc je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jablonec-nad-nisou/pension-pulmesic">Pension Půlměsíc je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Půlměsíc je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion U Vyhlídky
  Penzion U Vyhlídky Penzion U Vyhlídky se nachází v obci Dolní Chřibská v oblasti zvané České Švýcarsko a nabízí ubytování ve 14-ti zcela…
  penziony Chřibská, ubytování od 590 Kč
 • Penzion U Karla IV
  Penzion U Karla IV Penzion a restaurace U Karla IV. se nachází na pěší zóně královského města Kadaně v nově zrekonstruované kulturní památce,…
  penziony Kadaň, ubytování od 990 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Penzion Babička
  Penzion Babička Nabízíme ubytování v rodinném penzionu Babička v obci Trojanovice (Rožnov pod radhoštěm). Penzion je na okraji obce cca 5…
  penziony Trojanovice, ubytování od 760 Kč v lokalitě Beskydy
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě