Penzion U Fořta Hřensko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Fořta

Mezní Louka 37, Hřensko
penziony a ubytování Hřensko
Foto Penzion U Fořta

Nově zrekonstruovaná hájenka U Fořta leží přímo v srdci národního parku, kde začína z jedné strany stezka na Pravčickou bránu a z druhé strany cesta do Soutěsek...

Areál U Fořta nabízí svým hostům 4hvězdičkové ubytování ve 200 let staré hájence a nebo v nových, moderních senících, postavenych dle dobových kreseb. V celém arálu je celkem 19 pokoju/45 lůžek, dvě restaurace, infocentrum s prodejem suvenýrů a regionálnich produktů Českosaské Švýcarsko.

Naproti našemu areálu Vás čeka nové wellnes studio se saunou, tropickým deštěm, jakuzou a mnoha různými procedurami, které jsme pro Vás připravili pro vaší relaxaci v krásném a uklidňujícím prostředí.

Velkou výhodou je vlastní parkování - bez poplatku. V celém areálu WiFi bezplatně. Pro naše hosty zajištujeme půjčovnu kol - včetně možnosti přistavení na jiné misto a úschovny kol.

Pokoje v penzionu

12 dvoulůžkových pokojů v modernich senicích s vlastní terasou či balkonem, 7 dvou až čtyřlůžkových pokojů v citlivě zrekonstruované původní hájovně.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion U Fořta stravování

Venkovní restaurace je ideální pro firemní a jiné společenské akce, zatímco restaurace v hájence se specializuje na gastronomické pochoutky (většinou z místních surovin) a degustaci jídel připravených speciálně pro naše hosty. Pečeme si vlastní ořechový chléb a vaříme pouze domácí knedliky.

Popis okolí penzionu, Hřensko a Děčínsko a Lužické hory

Hotel se nachází přímo v srdci Národniho parku České Švýcarsko, v místě Mezní Louka, kde začína či končí většina zdejších turistických cest a stezek. Mezi nejznámější patří Gabrielina stezka vedoucí podél skal až na Pravčickou bránu. Pravčická brána je největším přírodním skalním mostem v Evropě.

Řekne se Hřensko, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion U Fořta hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U Fořta Mezní Louka Hřensko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Do našeho areálu je možné dostat se vlastním dopravním prostředkem, autobusem z Děčína a nebo je možné domluvit si tzv. pick up servis (vyzvednutí/odvoz naším autodopravcem). Mezi další možnosti patří např. příjezd lodí z Děčína do Hřenska a z Hřenska 5 km pěšky /busem / s autodopravcem na místo ubytování anebo po cyklostezce (možné i na inline bruslích) z Děčína k přívozu ve Hřensku, přívozem na druhý břeh Labe a ze Hřenska 5 km na Mezní Louku. .

Doplňující informace

Ubytování se psem je možné po předchozí domluvě ve spodních patrech seníků za poplatek 250 Kč za celý pobyt/psa.


Ceník ubytování Penzion U Fořta

Penzion U Fořta zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Hřensko.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Fořta

Penzion U Fořta recenze na ubytování v Hřensku

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Pondělí, 29 Červen 2015 20:46 reference od Edita Bělská

    Úžasný pobyt v Penzionu u Fořta. Nebylo nic, co by se dalo vytknout - ubytování, jídlo, ochotný personál, skvělá paní recepční!
    *Služby wellness v hotelu hned naproti - ochota - nebyl problém s domluvením termínu(domlouvala jej paní recepční od ,,Fořta" podle našeho přání),příjemné prostředí a hlavně profesionální přístup i provedení!
    Děkujeme a doporučujeme! 25.6. - 28.6.2015

Reference na ubytování Penzion U Fořta

Nabízí Penzion U Fořta kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Fořta na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Fořta můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Fořta z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Fořta

Adresa a kontakt na Penzion U Fořta
Mezní Louka 37
40717 Hřensko


ev.č.15006 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Lužické hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Fořta a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Fořta nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Fořta je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hrensko/penzion-u-forta">Penzion U Fořta je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Fořta je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě