Penzion Oáza Hřensko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Oáza Hřensko

Hřensko 107, Hřensko
penziony a ubytování Hřensko
Foto Penzion Oáza Hřensko
Penzion Oáza Hřensko si rezervujte online

Penzion se nachází v centru Hřenska, v překrásném prostředí Českého Švýcarska. Je vhodný pro rodinnou i individuální dovolenou. Okolí je ideální pro vyjížďky lodí, pěší turistiku či cykloturistiku.

Nabízí ubytování celkem ve 3 pokojích. V 2. poschodí se nachází 2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, TV, SAT. V 1. poschodí je 1 jednolůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a sprchovým koutem na patře. Na pokoji je TV a SAT.

Pokoje v penzionu

Pension nabízí ubytování celkem ve 3 pokojích. V 2. poschodí se nachází 2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, TV, SAT. V 1. poschodí je 1 jednolůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a sprchovým koutem na patře. Na pokoji je TV a SAT.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Oáza Hřensko stravování

Součástí penzionu je restaurace s celodenní nabídkou jídel a v létě s příjemným posezením a občerstvením na terase.

Popis okolí penzionu, Hřensko

Pohraniční obec Hřensko je položena na severním toku řeky Labe, při státní hranici s Německem. Oblast je propletena množstvím značených turistických tras a je nejznámější svým největším skalním mostem v Evropě - Pravčickou bránou. Okolí nabízí krásný pohled na půvabnou lidovou architekturu a úžasný zážitek z romantické projížďky Tichou soutěskou. Fitness, solárium a masáže v Děčíně (11km). Koupání - Aquapark Děčín, Staré Město (12km) nabízí tobogány (jeden kamikatze), 2 výřivky, bazén s protiproudem, mokrý bar.

Řekne se Hřensko, ale kde Penzion Oáza Hřensko hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Oáza Hřensko 107 Hřensko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Příjezd vlakem do Děčína (11km), dále autobusem do Hřenska, stanice "K soutěskám". Autem po silnici č. 261 severně od Děčína podél Labe až do Hřenska.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Oáza Hřensko Hřensko Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, parkoviště u penzionu, internet, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Oáza Hřensko nabízí: restaurace, zahrádka.


Fotogalerie ubytování Penzion Oáza Hřensko

Penzion Oáza Hřensko recenze na ubytování v Hřensku

Reference na ubytování Penzion Oáza Hřensko

Nabízí Penzion Oáza Hřensko kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Oáza Hřensko na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Oáza Hřensko můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Oáza Hřensko z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12002 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Oáza Hřensko a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Oáza Hřensko nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Oáza Hřensko je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hrensko/penzion-oaza-hrensko">Penzion Oáza Hřensko je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Oáza Hřensko je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 482 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.