Penzion Na Vyhlídce Hřensko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Vyhlídce Hřensko

Foto Penzion Na Vyhlídce Hřensko

Rodinný Penzion Na Vyhlídce najdete v srdci Národního parku České Švýcarsko, přesněji ve vísce Mezná. Ta je vstupní branou do nejkrásnějších míst Českého Švýcarska. Penzion je díky turistickým trasám a cyklotrasám v okolí ideální výchozí bod pro rodiny s dětmi, nadšené turisty nebo příznivce cykloturistiky, kteří chtějí zblízka poznat přírodu Českosaského Švýcarska.

Rodinný Penzion Na Vyhlídce najdete v srdci Národního parku České Švýcarsko, přesněji ve vísce Mezná. Ta je vstupní branou do nejkrásnějších míst Českého Švýcarska, do Edmundovy (Tichá soutěska) a Divoké soutěsky, které se nacházejí v údolí říčky Kamenice nedaleko Hřenska. Co by kamenem dohodil je to také k Pravčické bráně, největší přirozené skalní bráně na kontinentu. Penzion na Vyhlídce je díky turistickým trasám a cyklotrasám v okolí ideální výchozí bod pro rodiny s dětmi, nadšené turisty nebo příznivce cykloturistiky, kteří chtějí zblízka poznat přírodu Českosaského Švýcarska.

Penzion nabízí ubytování v jednom z devíti pokojů, které jsou komfortně zařízené a mají veškeré vybavení, které budete na své dovolené potřebovat. Samozřejmostí je pokrytí WiFi s připojením k internetu. Součástí areálu je dětské hřiště, pro ubytované je přímo u penzionu k dispozici také parkoviště s dvaceti parkovacími místy.

Pokoje v penzionu

Náš areál sčítá dohromady 19 pokojů, které jsou komfortně zařízené a mají veškeré vybavení, jaké budete na své dovolené potřebovat. Vybírat lze ze standardních pokojů s vlastním uzamykatelným WC na chodbě, z pokojů s TV, satelitem a vlastním WC, případně i s vlastní koupelnou nebo zvolit dokonce apartmán či apartmánový dům se saunou a terasou až pro 9 osob. Samozřejmostí je pokrytí WiFi s připojením k internetu. Součástí areálu je dětské hřiště, pro ubytované je přímo u penzionu k dispozici také parkoviště s dvaceti parkovacími místy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Penzion Na Vyhlídce Hřensko stravování

V přízemí penzionu se nachází stylová, bezbariérová a nekuřácká restaurace, kde si na své přijdou jak milovníci masa, tak i příznivci vegetariánských pochoutek. V ceně ubytování je pro hosty penzionu každý den připravena bohatá snídaně, která vás nastartuje a dodá potřebnou energii do nového dne.

Popis okolí penzionu, Hřensko a Děčínsko a Lužické hory

České Švýcarsko není jen Pravčická brána nebo Hřensko a blízké soutěsky. Ačkoliv jde o nejmladší národní park v České republice, ve svém srdci skrývá řadu kulturních a přírodních památek, jako jsou hrady, romantické vyhlídky a rozhledny, nebo přírodní zajímavosti, které jinde nenajdete.

Řekne se Hřensko, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Na Vyhlídce Hřensko hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Vyhlídce Mezná 80 Hřensko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je nejlépe dostupný vlastním automobilem. Přijet můžete také linkovým autobusem č. 512434 DPMD a. s. , který odjíždí z děčínského autobusového nádraží.


Ceník ubytování Penzion Na Vyhlídce Hřensko

Penzion Na Vyhlídce Hřensko zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Hřensko.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Na Vyhlídce Hřensko

Penzion Na Vyhlídce Hřensko recenze na ubytování v Hřensku

Reference na ubytování Penzion Na Vyhlídce Hřensko

Nabízí Penzion Na Vyhlídce Hřensko kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Vyhlídce Hřensko na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Vyhlídce Hřensko můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Vyhlídce Hřensko z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Na Vyhlídce Hřensko

Adresa a kontakt na Penzion Na Vyhlídce Hřensko
Mezná 80
40717 Hřensko


ev.č.11999 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Vyhlídce Hřensko a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Vyhlídce Hřensko nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Vyhlídce Hřensko je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hrensko/penzion-na-vyhlidce-hrensko">Penzion Na Vyhlídce Hřensko je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Vyhlídce Hřensko je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě