Penzion Tereza Hranice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Tereza

třída Generála Svobody 1029, Hranice
penziony a ubytování Hranice
Foto Penzion Tereza

Skvost prvorepublikové architektury – penzion Tereza se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského sanatoria Janáček. Je zasazen v příjemném prostředí zeleně. Vila má 12 kompletně nově rekonstruovaných pokojů se sociálním zařízením a lednicí. Z toho je jeden pokoj jednolůžkový a jedenáct pokojů dvojlůžkových. Dále nabízíme také jeden kompletně zařízený apartmán s kuchyňskou linkou.

Na recepci je možné si rezervovat ubytování a veškeré služby. Další služby jako je kadeřnictví, solárium, minigolf a tenis nabízí jiná lázeňská sanatoria. Denně je otevřena útulná kavárna. V letních měsících je k dispozici venkovní terasa, kde Vám personál rád vytvoří příjemnou atmosféru.

Pokoje v penzionu

Penzion Vila Tereza nabízí komfortní ubytování ve 12 nově zrekonstruovaných pokojích, přičemž si hosté mohou vybírat z 11 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkových pokoje a 1 komplětně zařízený apartmánu včetně kuchyňky. Bezbariérový přístup je do jednolůžkového pokoje, který je umísten v přízemí. Nabízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a televizí se satelitním příjmem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 10:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Tereza stravování

Na přání zákazníka zajistíme snídaně. V okolí penzionu jsou restaurační zařízení.

Popis okolí penzionu, Hranice a Střední Morava

V současnosti lázně Teplice nad Bečvou představují v České republice svým personálním i přístrojovým vybavením špičkové zařízení, které se specializuje na moderní rehabilitaci klientů s počínajícími srdečně-cévními potížemi s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod a klientů po kardiochirurgických a invazivních výkonech. V lázních se nejedná o klasickou lázeňskou léčbu, kdy se klient pouze pasivně podrobuje tradičním procedurám, ale jde především o aktivní proces intervence do životního stylu člověka s kardiovaskulárními problémy, který na zlepšení svého zdravotního stavu spolupracuje

Atraktivní místa Zbrašovské aragonitové jeskyně

Jedinečný jeskynní systém evropského významu vzniklý současným působením atmosférických a teplých minerálních vod vystupujících z velkých hloubek ve vápencích. Unikátní výzdobou jeskyní je minerál aragonit připomínající koblihy.

Hranická propast, Závrt

Je nejhlubší českou, ale i středoevropskou propastí, jejiž suchá část do níž lze nahlédnout má hloubku 69,5 m. V zatopené části je nejnovějším měřením z roku 1995 potvrzena hloubka 205 m. Blízko propasti se nachází typický trychtýřovitý závrt.

Zřícenina hradu Svrčov

Hrad vznikl koncem 14. století, jeho zakladatelem byl pravděpodobně Hereč Svrč ze Zdounek, od jehož rodového jména je odvozen i název hradu. Svrčov měl sloužit k ochraně statků olomouckého biskupa. Rytíři ze Svrčova drželi hrad až do konce 15. století, kdy jej opustili a nechali zpustnout.

Valšovická jezírka

Nacházejí se v blízkosti obce Valšovice a jsou součástí Školního polesí SLŠ Hranice ve Valšovicích. Tvoří je soustava tří malých vodních nádrží na potoku Krkavec.

Řekne se Hranice, Střední Morava, ale kde Penzion Tereza hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Vila Tereza třída Generála Svobody 1029 Hranice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Dostupné po celý rok.


Ceník ubytování Penzion Tereza

Penzion Tereza zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Hranice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Tereza

Penzion Tereza recenze na ubytování Hranice

Reference na ubytování Penzion Tereza

Nabízí Penzion Tereza kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Tereza na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Tereza můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Tereza z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Tereza

Adresa a kontakt na Penzion Tereza
třída Generála Svobody 1029
75301 Hranice


ev.č.14950 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Tereza a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Tereza nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Tereza je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hranice/penzion-tereza">Penzion Tereza je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Tereza je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Olomouckém kraji

Penziony v okrese Přerov

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 156 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.