Penzion Dvůr Hracholusky

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Dvůr

Foto Penzion Dvůr
Penzion Dvůr si rezervujte online

Ubytování v nově vybudovaných podkrovních apartmánech na samotě v jižních Čechách.

Ubytování ve dvou rozdílných částech jihočeského statku. Ubytování Standart pro méně náročné ve 2 podkrovních pokojích s vlastními koupelnami a WC a společnou kuchyní až pro 5 osob a ubytování Premium v nových podkrovních pokojích s 2 kuchyněmi a 3 koupelnami s WC.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Dvůr stravování

Ke všem třem pokojům k dispozici společná kuchyně vybavená sporákem, dřezem, nádobím, lednicí a televizí. Snídaně se podávají ve společné kuchyni v domluvených časech.

Popis okolí penzionu, Hracholusky a Jižní Čechy

Pro sportovce přímo u nás nic nenabízíme, nicméně v Netolicích- 6 km či v Prachaticích-13 km najdete tenisové kurty, fitness centra a další sportoviště. Za zmínku stojí i na podzim 2007 dokončená rozsáhlá rekonstrukce prachatického veřejného koupaliště, z kterého vznikl moderní aquapark.

Řekne se Hracholusky, Jižní Čechy, ale kde Penzion Dvůr hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Dvůr Obora 9 Hracholusky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 6000 m Vlakové nádraží: 6000 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Dvůr Hracholusky Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Dvůr poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety.


Fotogalerie ubytování Penzion Dvůr

Penzion Dvůr recenze na ubytování v Hracholuskách

Reference na ubytování Penzion Dvůr

Nabízí Penzion Dvůr kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Dvůr na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Dvůr můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Dvůr z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11699 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Dvůr a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Dvůr nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Dvůr je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hracholusky/penzion-dvur">Penzion Dvůr je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Dvůr je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě