Penzion Eliška Horní Planá

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Eliška

Hůrka 54, Horní Planá
penziony a ubytování Horní Planá
Foto Penzion Eliška
Penzion Eliška si rezervujte online

Penzion Eliška je rodinným penzionem vhodným pro rodiny s dětmi. Penzion je přímo na břehu jezera Lipno a má vlastní písčitou pláž, zahradu a dětské prolézačky pro děti. O pohodlí hostů se staráme pouze my, tedy členové naší rodiny. Záleží nám na Vaší spokojenosti.

Okolí penzionu svými sportovními aktivitami, atrakcemi, památkami a panenskou přírodou láká turisty, sportovce, houbaře a rybáře. Kapacita penzion je 17 lůžek rozděleno do čtyřlůžkových pokojí s výhledem na jezero Lipno, třílůžkového pokoje, apartmánu a dvoulůžkového pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s toaletou a wifi připojením. Parkoviště a úschovna kol jsou bezplatné stejně jako zaůjčení lodičky. Součástí penzionu je stylově zařízená jídelna, kde naši hosté čerpají síly na túry po okolí a kde se podávají lahodné snídaně formou studeného bufetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Eliška stravování

Lahodné snídaně formou studeného a teplého bufetu. Cena 110, -Kč /os

Popis okolí penzionu, Horní Planá a Jižní Čechy

Naproti penzionu Eliška je vlaková stanice Černá v Pošumaví a autobusová zastávka. Penzion je tak vhodným výchozím bodem pro výlety s dětmi po okolí.

Řekne se Horní Planá, Jižní Čechy, ale kde Penzion Eliška hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Eliška Hůrka 54 Horní Planá. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Rodinný Penzion Eliška se nachází u jezera, 3 km od Černé v Pošumaví směrem na Horní Planou v obci Hůrka. Penzion Eliška je ideální místo pro trávení Vaší dovolené či pro výlety do přírody, za koupáním, jachtingem na hladině lipenského jezera, turistikou, houbařením, nebo lyžováním na nedalekém lyžařském středisku Hochficht. Penzion Eliška leží 10 metrů od autobusové a vlakové zastávky. Okolí penzionu nabízí široké využití, jak kulturní, tak i sportovní. Lipenská přehrada, množství cyklostezek, památek a ostatních atrakcí budou Vaším věrným společníkem po celou dobu Vaší dovolené u nás. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a těšíme se na Vaši návštěvu. Manželé Smetanovi a kolektiv penzionu.

Doplňující informace

V měsíci červenec a srpen poskytujeme ubytování pouze ptýdenní pobyty od soboty do soboty.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Eliška Horní Planá Vám nabízí při pobytu následující služby: úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, si jít zastřílet na střelnici.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Eliška poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Eliška nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Penzion Eliška

Penzion Eliška recenze na ubytování v Horní Plané

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Pondělí, 22 Červenec 2013 14:57 reference od J. Dubská

    Vynikající kuchyně, snídaně i večeře excelentní. Vybavení u pláže výborné. V koupelně chybí odkládací polička na toaletní potřeby. Doporučuji, vynikající poloha i zázemí.

Reference na ubytování Penzion Eliška

Nabízí Penzion Eliška kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Eliška na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Eliška můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Eliška z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14695 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Eliška a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Eliška nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Eliška je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-horni-plana/penzion-eliska">Penzion Eliška je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Eliška je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě