Penziony Horní Město

K ubytování máte na výběr penziony (2×) s kontakty na provozovatele nebo recepci penzionu a přejeme ty nejhezčí vzpomínky na ubytování o dovolené, služební cestě nebo jiných aktivitách v penzionech Horní Město.

Ubytování v penzionu v Horním Městě

Obec Horní Město (550 m.n.m.) patří do okresu Bruntál což je kraj Moravskoslezský. V Horním Městě na rozloze 31,62 km2 žije asi 980 obyvatel. Přibližné GPS souřadnice Horního Města jsou 49° 54' 26" a 17° 12' 43".

Penziony na horách

V níže uvedených městech a obcích můžeme předpokládat, že ubytování na horách bude se sněhem a se vším co k zimní dovolené patří.
Výběr některých výše položených míst (nad 600 m.n.m) s penziony v okrese Bruntál vhodná také na dovolenou v zimě.
Karlova Studánka 775, Malá Morávka 660, Stará Ves 645, Andělská Hora 640, Ludvíkov 620, Křišťanovice 605 metrů nad mořem.

Oblíbené lokality s často hledanými penziony na Bruntálsku

 • penziony Krnov
 • penziony Bruntál
 • penziony Rýmařov
 • penziony Vrbno pod Pradědem
 • a další zajímavá místa
Hledáte ubytování v sekci
penziony Horní Město v katalogu ubytování s 4800 wellness penziony

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Quest
  Penzion Quest Penzion QUEST Loket poskytuje ubytování v nově zrekonstruovaném domě pod hradem Loket. Z penzionu se Vám naskytne výhled…
  penziony Loket, ubytování od 700 Kč
 • Penzion Maxova bouda
  Penzion Maxova bouda Odpočiňte si v rodinném penzionu Maxova bouda v Antonínově u Tanvaldu. Nabízíme ubytování v pěti pokojích (15 lůžek), plně…
  penziony Josefův Důl, ubytování od 500 Kč
 • Penzion U potoka
  Penzion U potoka Zveme Vás na Šumavu do rodinného penzionu „U potoka“. Příjemné prostředí, skvělá domácí kuchyně. Náš penzion leží…
  penziony Nezdice na Šumavě, ubytování od 400 Kč v lokalitě Šumava
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě