Penzion Liberta Horní Maršov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Liberta

Dolní Albeřice 9, Horní Maršov
penziony a ubytování Horní Maršov
Foto Penzion Liberta

Pension Liberta se nachází 4km nad Horním Maršovem (bus), 10km od Svobody nad Úpou (vlak) v malebné obci Dolní Albeřice. Po dohodě s nemotorizovanými návštěvníky možný odvoz ZDARMA.

V Pensionu Liberta je 8 pokojů, dvou až šestilůžkových, se společným sociálním zařízením, útulná jídelna, pivnice pouze pro ubytované s možností malého občerstvení, otevřené ohniště, volejbalové hřiště a půjčovna sportovních potřeb (petanque, míče, pálky, atd.), dětské prolézačky a pískoviště.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Horní Maršov a Krkonoše

Okolí pensionu je vhodné jak pro zimní tak i letní rekreace. Nový lyžařský vlek je vzdálen 100m od pensionu, další 1km a je to 700m dlouhá POMA. U Pensionu Liberta je zastávka skibusu který vás rád a zdarma odveze do ski areálu Prkený Důl. Běžkaři zas mohou nasadit lyže hned u pensionu a vydat se buď to směr Pomezní Boudy (10km) a nebo směr Rýchory a Žacléř. To samé platí v létě pro turisty a cyklisty.

Řekne se Horní Maršov, Krkonoše, ale kde Penzion Liberta hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Liberta Horní Maršov-Dolní Albeřice 9 Horní Maršov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pension Liberta je vhodný jak pro klidné rodinné dovolené tak i pro bouřlivé oslavy a samozřejmě pro školy v přírodě a lyžařské výcviky. Parkování je možné zdarma u objektu (10 míst). Dětská postýlka je jedna k půjčení zdarma. Stravování formou polopenze. Snídaně - jednoduchý bufet, večeře - jednotné menu s domácí kuchyní, vždy polévka a hlavní jídlo. V letním období od 1. 7 – 31. 8. je v provozu restaurace v penzionu, další jsou 1 km od penzionu. Nejbližší potraviny jsou vzdáleny 4 km. Vhodné pro turistiku Ložní prádlo v ceně Dětská postýlka 6 - šestilůžkový pokoj 5 - pětilůžkový pokoj 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Liberta Horní Maršov Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), půjčovna sportovního vybavení je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Liberta poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Liberta nabízí: zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, lov.


Ceník ubytování Penzion Liberta

Penzion Liberta zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Horní Maršov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Liberta

Penzion Liberta recenze na ubytování v Horním Maršově

Reference na ubytování Penzion Liberta

Nabízí Penzion Liberta kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Liberta na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Liberta můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Liberta z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Liberta

Adresa a kontakt na Penzion Liberta
Dolní Albeřice 9
54226 Horní Maršov


ev.č.12989 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Liberta a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Liberta nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Liberta je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-horni-marsov/penzion-liberta">Penzion Liberta je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Liberta je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě