Penziony Holčovice

K ubytování máte na výběr penziony (3×) s kontakty na provozovatele nebo recepci penzionu a přejeme ty nejhezčí vzpomínky na ubytování o dovolené, služební cestě nebo jiných aktivitách v penzionech Holčovice.

Ubytování v penzionu v Holčovicích

Obec Holčovice (473 m.n.m.) patří do okresu Bruntál což je kraj Moravskoslezský. V Holčovicích na rozloze 40,62 km2 žije asi 731 obyvatel. Přibližné GPS souřadnice Holčivic jsou 50° 8’ 59’’ a 17° 28’ 36’’.

Penziony na horách

V níže uvedených městech a obcích můžeme předpokládat, že ubytování na horách bude se sněhem a se vším co k zimní dovolené patří.
Výběr některých výše položených míst (nad 600 m.n.m) s penziony v okrese Bruntál vhodná také na dovolenou v zimě.
Karlova Studánka 775, Malá Morávka 660, Stará Ves 645, Andělská Hora 640, Ludvíkov 620, Křišťanovice 605 metrů nad mořem.

Oblíbené lokality s často hledanými penziony na Bruntálsku

  • penziony Krnov
  • penziony Bruntál
  • penziony Rýmařov
  • penziony Vrbno pod Pradědem
  • a další zajímavá místa
Penzion Komorníček nabízí ubytování jednotlivcům, rodinám s dětmi, skupinám, školám v přírodě ve 2 až 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Součástí areálu jsou také chatky. Každý pokoj je…
ubytování od 450 Kč penzion Holčovice
Hledáte ubytování v sekci
penziony Holčovice v katalogu ubytování s 4800 wellness penziony

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě