Penzion Družba Hojsova Stráž

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Družba Hojsova Stráž

Hojsova Stráž 165, Hojsova Stráž
penziony a ubytování Hojsova Stráž
Foto Penzion Družba Hojsova Stráž

Penzion Družba se nachází v západní části Šumavy 10km od Železné Rudy, v nadmořské výšce 890m/n. m. Penzion rodinného typu s překrásným výhledem na lesy, stráně, louky Šumavské pahorkatiny, je umístěn na kraji obce. Penzion je dobře dostupný autem, má vlastní parkoviště. Autobusová zastávka 200 m od penzionu. Vlaková zastávka 2 500 m od penzionu. V letních měsících máte možnost využít služby zdarma – vyzvedneme Vaše zavazadla i Vás na vlakovém nádraží Hojsova Stráž – Hamry

Vlastní parkoviště

Ubytování na libovolný počet nocí

Jídelna s barem a naší domácí kuchyní

Společenská místnost s televizí

Terasa s grilem

Stolní tenis

WIFI připojení v objektu

Prostory pro uložení kol, lyžárna

Nekuřácký objekt s balkony

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování ve 12 pokojích, které mají vlastní sociální zařízení a balkon. Pokoje jsou standardně vybavené. Dále je k dispozici 8 pokojů s umyvadlem s teplou a studenou vodou a balkonem, které mají sociální zařízení na chodbě. Celková kapacita je 65 lůžek - dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkový pokoj

Čas příjezdu do penzionu a odjezdu z penzionu je na domluvě, podle obsazenosti

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Družba Hojsova Stráž stravování

V penzionu pro vás připravíme snídaně, večeře, plnou penzi po domluvě - viz ceník. Nabízíme domácí stravu z čerstvých surovin podle ročního období. Bar otevřen po celý den, v nočních hodinách podle poptávky.

Popis okolí penzionu, Hojsova Stráž

Pro zimní sporty možnost využití sjezdovek přímo v Hojsově Stráži. 30 m od penzionu se nachází osvětlená sjezdovka o délce 400 m. Další dvě sjezdovky Dlouhá louka a Zámeček v dosahu 1 km Od penzionu vedou turistické i cykloturistické tratě, houbaření V letních měsících jezdí „ ZELENÉ AUTOBUSY“, které přepravují i kola /směr Železná Ruda, Prášily, Modrava, Srní, Čeňkova Pila, Povydří/ Nejnavštěvovanější místa v našem blízkém okolí: Černé a Čertovo jezero, Prášilské jezero, jezero Laka Vrch Pancíř se sedačkovou lanovkou Hora Špičák se čtyřsedačkovou lanovkou, Železná Ruda Hora Poledník s rozhlednou, Prášily, Dobrá Voda, Hartmanice, Přírodní rezervace Bílá Strž s vodopádem Vrch Ostrý, Můstek, Prenet Vodní přehrada Nýrsko Hrady: Klenová, Velhartice, Kašperk, Rábí Koupání: přírodní i bazény /nejblíže 8 km od penzionu/

Řekne se Hojsova Stráž, ale kde Penzion Družba Hojsova Stráž hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Družba Železná Ruda-Hojsova Stráž 165 Hojsova Stráž. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka 200m od penzionu. Od vlakového nádraží je cesta dlouhá 2,5 km do kopce lesem. Vlaková zastávka se jmenuje Hamry - Hojsova Stráž.

Doplňující informace

Klidné prostředí. Pobyty na libovolný počet nocí, u jednodenních pobytů příplatek 50, - Kč/osoba

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Družba Hojsova Stráž Hojsova Stráž Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, TV místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 30 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Družba Hojsova Stráž poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Družba Hojsova Stráž nabízí: bar, snack bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, houbaření, masáže 10000 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Družba Hojsova Stráž

Ubytování Hojsova Stráž
od 300 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Družba Hojsova Stráž

Penzion Družba Hojsova Stráž recenze na ubytování v Hojsově Stráži

Reference na ubytování Penzion Družba Hojsova Stráž

Nabízí Penzion Družba Hojsova Stráž kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Družba Hojsova Stráž na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Družba Hojsova Stráž můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Družba Hojsova Stráž z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Družba Hojsova Stráž

Adresa a kontakt na Penzion Družba Hojsova Stráž
Hojsova Stráž 165
34022 Hojsova Stráž


ev.č.10741 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Družba Hojsova Stráž a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Družba Hojsova Stráž nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Družba Hojsova Stráž je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hojsova-straz/penzion-druzba-hojsova-straz">Penzion Družba Hojsova Stráž je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Družba Hojsova Stráž je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Beta
  Penzion Beta Vítejte v lázeňském městě Luhačovice, proslulém jak přírodními léčivými prameny a dlouhou tradicí lázeňské léčby, tak…
  penziony Luhačovice, ubytování od 1100 Kč v lokalitě Lázně
 • V Ráji
  V Ráji Penzion se nachází v Jižních čechách ve městě Strakonice. Svým hostům nabízíme ubytování v příjemném jedno a dvoulůžkovém pokoji.…
  penziony Strakonice, ubytování od 500 Kč v lokalitě Šumava
 • Penzion Alexander
  Penzion Alexander Pension Alexander se nachází v klidné časti města Jilemnice a disponuje kapacitou pro 18 osob. Penzion je…
  penziony Jilemnice, ubytování od 750 Kč v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 483 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.