Penzion L-Club Hluboká nad Vltavou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion L-Club

Pražská 274, Hluboká nad Vltavou
penziony a ubytování Hluboká nad Vltavou
Foto Penzion L-Club
Penzion L-Club si rezervujte online

Restaurant - Pension L-Club nabízí návštěvníkům města Hluboká nad VltavouHluboká nad Vltavou ubytování v příjemně a pohodlně vybavených pokojích.

Celková kapacita pensionu s hotelovým vybavením pokojů je 40 lůžek.

Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení - (WC, umyvadlo, sprchový kout) telefon, rádio, televizor se satelitním příjmem WIFI internet zdarma. Jeden pokoj je vybaven hydromasážní vanou pro dvě osoby. Čtyřlůžkové pokoje jsou rozděleny na dva dvoulůžkové, vhodné zejména pro rodiny s dětmi.

Pokoje v penzionu

1× jednolůžkový pokoj 11× dvoulůžkový pokoj standart 1× dvoulůžkový pokoj s whirpoolem 2× rodinné apartmá / 2 dvoulůžkové pokoje s 1 sociál. zařízením/

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion L-Club stravování

Hotelová restaurace s kapacitou 60 míst, bar s posezením. Můžete si u nás pochutnat jak na tradiční české, tak i na mezinárodní kuchyni, specialitách z ryb a zvěřiny.

Z druhé strany penzionu je bistro s rychlým občerstvením, letní restaurace s krbem, kde je velmi oblíbené grilování s posezením pod pergolou. Součástí letní restaurace je i koutek pro děti. Vlastní parkoviště pro osobní auta i autobusy.

Popis okolí penzionu, Hluboká nad Vltavou a Jižní Čechy

viz

Řekne se Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy, ale kde Penzion L-Club hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Restaurant-Pension L-Club Pražská 274 Hluboká nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Restaurant - Pension L-Club je situován u mostu přes řeku Vltavu, od centra Hluboké nad Vltavou je vzdálen cca 1 km.

Autobusová zastávka a zastávka MHD jsou přímo před pensionem, vlakové nádraží je cca 1 km. Zastávka autobusu a MHD přímo u pensionu, vlaková zastávka cca 1 km

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion L-Club Hluboká nad Vltavou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, zdravotní středisko 800 m od penzionu, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 500 m od penzionu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 250 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, kadeřnictví 300 m od penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od penzionu, zacvičit ve fitness 500 m od penzionu, zahrát bowling 200 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 300 m od penzionu, tenisovou halu máme 300 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 300 m od penzionu, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion L-Club poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion L-Club nabízí: restaurace, bar, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka 600 m od penzionu, dětské hřiště 400 m od penzionu, kino 800 m od penzionu, divadlo 800 m od penzionu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness 500 m od penzionu, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže 500 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion L-Club

Penzion L-Club recenze na ubytování v Hluboké nad Vltavou

Reference na ubytování Penzion L-Club

Nabízí Penzion L-Club kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion L-Club na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion L-Club můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion L-Club z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11243 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion L-Club a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion L-Club nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion L-Club je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hluboka-nad-vltavou/penzion-l-club">Penzion L-Club je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion L-Club je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 267 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.