Pension U zámku Habartov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension U zámku

Foto Pension U zámku
Rádi bychom Vám představili náš Pension. Nachází se v klidném a příjemném prostředí vesničky Lítov 8,5 km západně od Sokolova. . Nabízíme stylové ubytování v prostorných pokojích budovy, která prošla citlivou rekonstrukcí a v současné době tak v sobě spojuje moderní komfort s původní atmosférou doby 2. poloviny 8 století. Název dostal od sousedícího Lítovského zámku, který dal postavit v roce 1766 Adam Löw. Poloha Pensionu je ideální pro výlety do okolí. Všechna lázeňská města a turistické zajímavosti karlovarského kraje naleznete v okruhu 35 kilometrů. . Nabízíme ubytování v jedno – čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V celém pensionu je bezplatné připojení k internetu. V ceně ubytování je snídaně. V pensionu máte k dispozici restauraci a barem a krbem. Nabízíme uspořádání podnikových prezentací, rodinných oslav, svateb a jiných akcí dle Vašeho přání. Vychutnejte si nabídku našeho nově zřízeného wellness centra. Příjemné prostředí, relaxační hudba a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu. Rádi bychom Vám představili náš Pension U Zámku. Nachází se v klidném a příjemném prostředí vesničky Lítov 8,5 km západně od Sokolova. . Nabízíme stylové ubytování v prostorných pokojích budovy, která prošla citlivou rekonstrukcí a v současné době tak v sobě spojuje moderní komfort s původní atmosférou doby 2. poloviny 8 století. Název dostal od sousedícího Lítovského zámku, který dal postavit v roce 1766 Adam Löw. Poloha Pensionu je ideální pro výlety do okolí. Všechna lázeňská města a turistické zajímavosti karlovarského kraje naleznete v okruhu 35 kilometrů. . Nabízíme ubytování v jedno – čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V celém pensionu je bezplatné připojení k internetu. V ceně ubytování je snídaně. V pensionu máte k dispozici restauraci a barem a krbem. Nabízíme uspořádání podnikových prezentací, rodinných oslav, svateb a jiných akcí dle Vašeho přání. Vychutnejte si nabídku našeho nově zřízeného wellness centra. Příjemné prostředí, relaxační hudba a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu.

Pokoje v penzionu

Přízemí pensionu nabízí 2 pokoje 2 a 4 lůžkové větších rozměrů. V 1. patře je dalších 11 pokojů včetně stylově a barevně sladěného královského pokoje s výhledem na park Celkem je k dispozici 13 pokojů pro 29 ubytovaných s možností přistýlky Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, toaletou, televizí se satelitním přijímače

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Pension U zámku stravování

Restaurace s barem, krbem a letní zahrádkou nabízí bohatou a stálou nabídku tradiční české kuchyně, ale i světové speciality. Kapacita je 52 míst

Popis okolí penzionu, Habartov

Pro příznivce golfu je tu 18 – ti jamkové golfové hřiště v Sokolově. , Město Sokolov připravilo 5 nových cyklistických okruhů. V karlovarském kraji je dnes k dispozici 1098 km vyznačených tras. Turistické zajímavosti: Klášter Teplá, Hrad Seeberg, hrad Loket, zámek a hrad Bečov nad Teplou, přírodní rezervace SOOS, přírodní rezervace Kladská

Řekne se Habartov, ale kde Pension U zámku hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension U Zámku Lítov 1 Habartov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension U zámku Habartov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension U zámku poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension U zámku nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, whirlpool.


Ceník ubytování Pension U zámku

Ubytování Habartov
od 680 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Pension U zámku

Pension U zámku recenze na ubytování v Habartově

Reference na ubytování Pension U zámku

Nabízí Pension U zámku kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension U zámku na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension U zámku můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension U zámku z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension U zámku

Adresa a kontakt na Pension U zámku
Lítov 1
35709 Habartov


ev.č.11021 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension U zámku a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension U zámku nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension U zámku je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-habartov/pension-u-zamku">Pension U zámku je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension U zámku je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě