Penzion Letohrádek Frýdlant nad Ostravicí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Letohrádek

U letohrádku 143, Frýdlant nad Ostravicí
penziony a ubytování Frýdlant nad Ostravicí
Foto Penzion Letohrádek

Penzion Letohrádek ve Frýdlantu nad Ostravicí byl zrekonstruován a otevřen v roce 1997 ve stylu architekta Dušana Jurkoviče. Nachází se v nádherném prostředí ondřejnického masivu Moravskoslezských Beskyd. V současné době nabízí areál Letohrádku příjemné prostředí k odpočinku i občerstvení ve všech ročních obdobích.

Penzion Letohrádek ve Frýdlantu nad Ostravicí byl zrekonstruován a otevřen v roce 1997 ve stylu architekta Dušana Jurkoviče. Nachází se v nádherném prostředí ondřejnického masivu Moravskoslezských Beskyd.

Romantická stavba oplývající barevnými vyřezávanými prvky vždy ladila s přilehlou alejí vzrostlých topolů a lip. Již na přelomu 19. a 20. století se stal Letohrádek oblíbeným odpočinkovým místem výletníků směřujících na vrchol Ondřejníku či Lysé hory.

V současné době nabízí areál Letohrádku příjemné prostředí k odpočinku i občerstvení ve všech ročních obdobích. Interiér penzionu i restaurace je laděn do chalupářského a mysliveckého stylu, včetně útulného ubytování se sociálním zařízením, plazmovou televizí se satelitem a bezplatnou wi-fi sítí. Pochutnat si zde můžete na místní i mezinárodní kuchyni či zvěřinových specialitách. Rozsáhlý jídelní lístek skvěle doplňuje široká nabídka ušlechtilých moravských vín z portfolia Gotického sklepa ve Štramberku a čepovaná kvasnicová piva; pivo Valašský vojvoda 12° a pivo Turista 10° z Valašského pivovaru v Kozlovicich. V nabídce je také pivo Radegast 12° z Plzeňského Prazdroje.

V upraveném lesním parku, který je součástí areálu, si můžete zahrát ruské kuželky, minigolf, stolní tenis, popřípadě posedět u zahradního krbu a jezírka. Pro děti je v oploceném objektu k dispozici pískoviště.

Letohrádek je vhodný i pro rodinné či firemní oslavy, rauty a workshopy. Restaurace s nekuřáckou částí, terasou a altánem pojme najednou čtyřicet hostů.

Pokoje v penzionu

Interiér penzionu i restaurace je laděn do chalupářského a mysliveckého stylu, včetně útulného ubytování se sociálním zařízením, plazmovou televizí se satelitem a bezplatnou wi-fi sítí. Celkem nabízí hlavní budova penzionu 2 samostatné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, jeden s vanou a jeden se sprchovým koutem, 1 dvoulůžkový apartmán s oddělenými lůžky a vanou a dva jednolůžkové pokoje se sprchovým koutem. V tzv. Malém Letohrádku (samostatná budova 20m od penziónu) je připraven dvoupodlažní apartmá s manželskou postelí, s krbem a sprchovým koutem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Letohrádek stravování

Snídaně v ceně pokoje.

Obědy a večeře výběr z jídelního lístku.

Řekne se Frýdlant nad Ostravicí, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Letohrádek hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Letohrádek U letohrádku 143 Frýdlant nad Ostravicí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Letohrádek

Ubytování Frýdlant nad Ostravicí
od 800 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Letohrádek

Penzion Letohrádek recenze na ubytování ve Frýdlantě nad Ostravicí

Reference na ubytování Penzion Letohrádek

Nabízí Penzion Letohrádek kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Letohrádek na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Letohrádek můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Letohrádek z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Letohrádek

Adresa a kontakt na Penzion Letohrádek
U letohrádku 143
73911 Frýdlant nad Ostravicí


ev.č.14064 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Letohrádek a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Letohrádek nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Letohrádek je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frydlant-nad-ostravici/penzion-letohradek">Penzion Letohrádek je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Letohrádek je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 448 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.