Penzion Prestige tennis park Frýdek-Místek

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Prestige tennis park

28. října, Frýdek-Místek
penziony a ubytování Frýdek-Místek
Foto Penzion Prestige tennis park
Penzion Prestige tennis park si rezervujte online

Prestige Tennis Park nabízí možnost ubytování přímo ve sportovním areálu ve Frýdku Místku. Disponujeme dvoulůžkovými a trojlůžkovýmí pokoji. K dispozici je také jeden apartmán, který je vybaven ložnicí, kuchyní a klimatizovaným obývacím pokojem.

Prestige Tennis Park nabízí možnost ubytování přímo ve sportovním areálu ve Frýdku Místku.

Penzion disponuje dvoulůžkovými a trojlůžkovýmí pokoji. K dispozici je také jeden apartmán, který je vybaven ložnicí, kuchyní a klimatizovaným obývacím pokojem.

Pokoje v penzionu

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, LCD televizí a připojením k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Prestige tennis park stravování

Pizzerie a restaurace v objektu

Řekne se Frýdek-Místek, Ostravsko - Slezsko, ale kde Penzion Prestige tennis park hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Prestige tennis park 28. října 2236 Frýdek-Místek. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Prestige Tennis Park obsahuje celkem 6 venkovních antukových tenisových kurtů a také 3 kurty s povrchem teraflex v tenisové hale.

Výstavbu antukových kurtů prováděla společnost SIBERA SYSTEM® , jejichž kurty patří mezi nejuznávanější sportovní povrchy, dle osobních zkušeností sportovních odborníků a vrcholových sportovců, prověřené na světových akcích mezi které patří např. Davis Cup.

Antukové kurty byly postaveny s patentovanou technologií PATENTNÍ DESKA® , což je originální způsob výstavby antukových kurtů, který splňuje nejnáročnější kritéria pro profesionální tenis. Patentní deska je založena na speciální směsi škváry a cihlářské hlíny, která se ručně rozprostírá a zpracovává podobně jako beton.

Antukový tenisový kurt s patentní deskou SIBERASYSTEM je ihned po dokončení výstavby připraven k okamžitému provozu a vyniká absolutní rovinatostí hrací plochy, soudržností antukového krytu a obrovskou sací schopností i spotřebou antuky. Milovníkům antuky všech kategorií nabízí antuka PATENTNÍ DESKA® vynikající herní pohodu na pevném a elastickém antukovém povrchu.

PRAVIDLA PRO OMLOUVÁNÍ REZERVOVANÝCH HODIN
(omlouvat se lze osobně, telefonicky nebo sms)

omluva více než 24 hodin před termínem objednávky: bez poplatku, náhradní termín omluva méně než 24 h před termínem objednávky: 100% taxy pokud se termín neprodá bez omluvy: 100% taxy


Fotogalerie ubytování Penzion Prestige tennis park

Penzion Prestige tennis park recenze na ubytování ve Frýdku-Místku

Reference na ubytování Penzion Prestige tennis park

Nabízí Penzion Prestige tennis park kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Prestige tennis park na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Prestige tennis park můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Prestige tennis park z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15149 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Prestige tennis park a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Prestige tennis park nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Prestige tennis park je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frydek-mistek/penzion-prestige-tennis-park">Penzion Prestige tennis park je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Prestige tennis park je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 431 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.