Penzion Žírovice Františkovy Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Žírovice

Žírovice 136, Františkovy Lázně
penziony a ubytování Františkovy Lázně
Foto Penzion Žírovice
Penzion Žírovice si rezervujte online

Wellness Penzion Žírovice je vzdálen od centra Františkových Lázní 2km. Je umístněn ve velmi klidné oblasti v blízkosti Motýlí Farmy 1km, přírodní rezervace SOOS 4km. Penzion Žírovice nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování. Je vhodný pro rodinu s dětmi, oddychovou dovolenou, turistiku a cykloturistiku. Naleznete zde dostatek klidu a prostoru pro váš odpočinek. V přízemí penzionu jsou tři dvojlůžkové pokoje s vlastní terasou. V druhém patře penzionu jsou 2 pokoje, 1× Studio pokoj a 1× čtyřlůžkový pokoj.

Parkování je zdarma v areálu penzionu. Na zahradě je pro hosty zahradní pergola s možností grilování, venkovní zastřešený bazén. Wellness místnost s luxusní vířivkou a masážemi.

V okolí se nachází Hrad Seeberg, Hrad Vildštejn, Komorní Hůrka, Chebský Hrad, Aquaforum -svět relaxace

Pokoje v penzionu

Dvojlůžkové pokoje v přízemí penzionu mají vlastní terasu, v prvním patře je 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 čtyřlůžkové studio pokoj. Hosté mají k dispozici společenskou místnost. Internetové připojení je zdarma. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu (wc, sprchový kout, vysoušeč vlasů), TV, lednice, stylový nábytek.

Na zahradě je krytý bazén, možnost posezení a grilování pod pergolou. Uschovat kola je možné.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Žírovice stravování

V ceně pokoje není zahrnuta snídaně. Lze si doplatit na místě. Cena 1. snídaně za osobu je 108, -kč, na zahradě možnost grilování v otevřené zahradní pergole. V okolí cca 50 restaurací.

Popis okolí penzionu, Františkovy Lázně a Západočeské lázně

V blízkosti penzionu se nachází přírodní rezervace SOOS, Motýlí Farma, Hrad SEEBERG, Hrad Vildštejn, Chebský Hrad, Hrad LOKET, zámek KYNŽVART, sopka KOMORNÍ HURKA,

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Penzion Žírovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Žírovice Žírovice 136 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Od Chebu 6km. , od FR. lázní 1. 5km.


Fotogalerie ubytování Penzion Žírovice

Penzion Žírovice recenze na ubytování ve Františkových Lázních

Reference na ubytování Penzion Žírovice

Nabízí Penzion Žírovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Žírovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Žírovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Žírovice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13650 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Žírovice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Žírovice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Žírovice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frantiskovy-lazne/penzion-zirovice">Penzion Žírovice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Žírovice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě