Penzion Hortenzie Františkovy Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Hortenzie

Družstevní 335/3a, Františkovy Lázně
penziony a ubytování Františkovy Lázně
Foto Penzion Hortenzie
Penzion Hortenzie si rezervujte online

Penzion Hortenzie se nachází v tiché části Františkových Lázní. Nabízí poklidné ubytování jak pro rodiny s dětmi tak pro nadšené sportovce nebo lázeňské hosty.

V naší restauraci si můžete vybrat z pestré nabídky pokrmů jak z hotových, tak i minutkových. Poctivá česká kuchyně a čerstvé kvalitní suroviny jsou samozřejmostí! Specialitou je prává domácí česká kachnička dokřupava upečená se zelím a kynutým knedlíkem. Z minutkových jídel je oblíbená masová směs, , Hortenzie" se zeleninou a červenými fazolkami. Jako sladkou tečku nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky, nebo domácí koláč s ovocem.

Penzion Hortenzie se nachází v tiché části Františkových Lázní. Nedaleko se nachází motýlí farma, národní rezervace SOOS, aquapark a solné jeskyně. V okolí je také mnoho cyklistických tras. Nabízíme relax a odpočinek v rodiném prostředí našeho penzionu.

Pokoje v penzionu

Ubytujeme vás v pokojích, které jsou vybaveny sprchou, wc, sat-tv a přístupem k internetu. V nabídce máme pokoje, jedno-, dvou-, tří- a čtyř- lůžkové pro rodiny s dětmi. Kapacita penzionu je: 22 lůžek, 9 pokojů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Hortenzie stravování

Restaurance je otevřena denně od 11:00 do 22:00. Každý den vaříme tradiční české speciality. Najdete u nás pěkné posezení ve stylové restauraci s letní terasou. Možnost rodinných oslav, firemních večírků a svateb. Bezbariérový přístup je samozřejmostí.

Popis okolí penzionu, Františkovy Lázně a Západočeské lázně

Penzion Hortenzie se nachází v tiché části Františkových Lázní. Nedaleko se nachází motýlí farma, národní rezervace SOOS, aquapark a solné jeskyně. V okolí je také mnoho cyklistických tras. Nabízíme relax a odpočinek v rodiném prostředí našeho penzionu.

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Penzion Hortenzie hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Hortenzie Družstevní 335 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Hortenzie

Penzion Hortenzie recenze na ubytování ve Františkových Lázních

Reference na ubytování Penzion Hortenzie

Nabízí Penzion Hortenzie kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Hortenzie na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Hortenzie můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Hortenzie z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10938 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Hortenzie a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Hortenzie nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Hortenzie je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frantiskovy-lazne/penzion-hortenzie">Penzion Hortenzie je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Hortenzie je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě