Penzion Green Apartment Františkovy Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Green Apartment

Duhová 5127, Františkovy Lázně
penziony a ubytování Františkovy Lázně
Foto Penzion Green Apartment
Penzion Green Apartment si rezervujte online

Ubytování v soukromí ve 2 luxusních apartmánech (50m) našeho penzionu, který splňuje požadavky na lázeňský pobyt, dovolenou, prázdninový pobyt i víkendovou návštěvu našeho krásného města - Františkovy Lázně. Dále pro Vás můžeme zajistit lázeňské procedury.

Ubytování v soukromí ve 2 apartmánech našeho penzionu, který splňuje požadavky na lázeňský pobyt, dovolenou, prázdninový pobyt i víkendovou návštěvu našeho krásného města - Františkovy Lázně. Dále pro Vás můžeme zajistit lázeňské procedury.

Pokoje v penzionu

Luxusní apartmány 50m podlahové plochy-manželské postele, vybavená kuchynka: varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, indukční varic, teplá a studená voda, WC, sprchový kout, Wifi, satelitní televize, apartmán je pro 2 osoby s možností přistýlky na rozkládací pohovce pro další 2 osoby, mísa čerstvého ovoce na apartmánu. Zapůjčení kol-zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Penzion Green Apartment hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Green-Apartment Duhová 5127 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Green Apartment

Penzion Green Apartment recenze na ubytování ve Františkových Lázních

Reference na ubytování Penzion Green Apartment

Nabízí Penzion Green Apartment kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Green Apartment na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Green Apartment můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Green Apartment z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15014 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Green Apartment a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Green Apartment nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Green Apartment je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frantiskovy-lazne/penzion-green-apartment">Penzion Green Apartment je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Green Apartment je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion RendezVous
  Penzion RendezVous Penzion Rendezvous se nachází v tiché části sklepní ulice u městských hradeb historického města Valtice. Penzion je…
  penziony Valtice, ubytování od 800 Kč v lokalitě Pálava
 • Penzion Villa
  Penzion Villa Penzion Villa v Janských Lázních nabízí celoroční velmi dostupné ubytování a levnou horskou rekreaci v Krkonoších především pro…
  penziony Janské Lázně, ubytování od 550 Kč
 • Pension Adrie
  Pension Adrie Pension Adrie se nahcází v Jánských Lázních, v bezprostřední blízkosti lyžařského resortu Černá Hora-Pec a nabízí ubytování v 7…
  penziony Janské Lázně, ubytování od 930 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě