Penzion Abbazia Františkovy Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Abbazia

Francouzská 169/1, Františkovy Lázně
penziony a ubytování Františkovy Lázně
Foto Penzion Abbazia
Penzion Abbazia si rezervujte online

Penzion Abbazia leží v klidné části města Františkovy Lázně, pouhých 5 minut chůze od centra, lázeňských kolonád a pramenu.

Pension Abbazia Františkovy Lázně nabízí ubytování v 9 standardně vybavených pokojích s koupelnou o celkové kapacitě 21 lůžek.

K dispozici společná jídelna a vlastní uzamykatelné parkovište.

Pokoje v penzionu

Vybavení pokojů: WC, sprcha, TV satelit, Wi-Fi

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Františkovy Lázně a Západočeské lázně

Františkovy Lázně, nejmenší, ale nejpůvabnější z lázní známého západočeského trojúhelníku, byly založeny v roce 1793 z rozhodnutí rakouského císaře Františka I. Leží uprostřed 200 hektarů krásných parků a lesoparků. Jsou proto často nazývány "zelenou perlou Chebska".

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Penzion Abbazia hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Abbazia Francouzská 169/1 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Abbazia

Penzion Abbazia recenze na ubytování ve Františkových Lázních

Reference na ubytování Penzion Abbazia

Nabízí Penzion Abbazia kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Abbazia na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Abbazia můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Abbazia z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10931 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Abbazia a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Abbazia nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Abbazia je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frantiskovy-lazne/penzion-abbazia">Penzion Abbazia je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Abbazia je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Ubytování Na Statku
  Ubytování Na Statku Statek se nachází v malebné oblasti podkrkonoší a Orlických hor, 3 km od České Skalice v obci Zlíč, v těsné…
  penziony Česká Skalice, ubytování od 450 Kč v lokalitě Adršpach
 • Penzion Hustopeče
  Penzion Hustopeče Penzion Hustopoče se nachází ve stejnojmenném městě poblíž Brna, ležícím na trase cyklistických vinařských stezek. Nabízí nejen…
  penziony Hustopeče, ubytování od 890 Kč
 • Pension Dáša
  Pension Dáša Nabízíme Vám ubytování v rodinném pensionu, který se nachází v blízkosti historického censtra města Tábora, kousek od autobusového…
  penziony Tábor, ubytování od 700 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě