Pension Three Františkovy Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Three

Anglická 193/57, Františkovy Lázně
penziony a ubytování Františkovy Lázně
Foto Pension Three

"Pension THREE" se nachází 5 min. od centra Františkových Lázní. Město je známé svou bohatou kulturní historií a je tak často vyhledávaným místem pro odpočinek a relaxaci.

Nabízíme ubytování v nově postaveném pensionu, který se nachází v zadním traktu vstupní budovy. Vedle pensionu je k dispozici zahrada pro relaxaci a odpočinek. Váš automobil můžete zaparkovat u pensionu zdarma, nebo jej umístit na naše nové soukromé parkoviště u pensionu za případný poplatek, hlídané 24 hodin kamerovým systémem. Nabízíme Vám nově také masáže přímo v pensionu, nebo novou zřízenou službu - bezdrátové připojení k internetu zdarma v celém objektu! Pujčovna kol je Vám k dispozici od Března do Listopadu.

Penzion se umístil v TOP 25 a TOP 50,3 místo pro Karlovarský kraj, v soutěži AHR ČR PENZION ROKU 2011, 2013, 2014, a i 2015! !

Pokoje v penzionu

Dvoulůžkové pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, některé s balkónem, na požádání TV. Možné je i ubytování v apartmánu, nebo umístění třetí postele na pokoj.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Three stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a parkování. Obědy nebo večeře je možné se slevou zajistit v jedné z partnerských restaurací v blízkosti pensionu.

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Pension Three hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Three Anglická 193/57 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 500 m

Doplňující informace

Nově nabízíme také masáže přímo v pensionu. Půjčovna horských kol taktéž přímo v pensionu. Vinný sklípek k dispozici pro větší počet hostů.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Three Františkovy Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 90 Kč, parkoviště 30 m od penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, hotelový transport, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Three poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: masáže.


Ceník ubytování Pension Three

Pension Three zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Františkovy Lázně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Three

Pension Three recenze na ubytování ve Františkových Lázních

Reference na ubytování Pension Three

Nabízí Pension Three kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Three na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Three můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Three z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Three

Adresa a kontakt na Pension Three
Anglická 193/57
35101 Františkovy Lázně


ev.č.10932 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Three a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Three nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Three je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frantiskovy-lazne/pension-three">Pension Three je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Three je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě