Pension Seeberg Františkovy Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Seeberg

Poustka Ostroh 2, Františkovy Lázně
penziony a ubytování Františkovy Lázně
Foto Pension Seeberg
Pension Seeberg si rezervujte online

Rodinný hotel a penzion spolu s hradem Seeberg tvoří výjimečný turistický resort, který nabízí romantické ubytování nedaleko světoznámých lázní Františkovy Lázně. Nádherná příroda snoubící se s tajemnou historií vytváří idylické prostředí pro regeneraci organismu našich hostů, které jsme připraveni hýčkat v hotelových lázních a wellness studiu se saunou a bazénem s mořskou vodou.

Vybavení pokojů: velké postele vyrobené z masivního dřeva se zdravotními matracemi a protialergickými lůžkovinami, koupelna se sprchou, WC, satelitní TV, vysokorychlostní internetové připojení WI-FI, fén, pohodlné sofa u nadstandardů vana, digitální sejf na Vaše cennosti, chladnička. Náročnějším klientům nabízíme pokoje Superior s minibarem. Samozřejmostí je dostupnost všech českých mobilních operátorů.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou prostorné, světlé a v přízemí má každý pokoj svou terasu nebo balkon. Z oken je krásný výhled na Chebskou kotlinu. (WC, sprcha, vana, TV/sat). Všechny pokoje mají připojení na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Seeberg stravování

Stylové restaurace zajišťují celodenní stravování s možností výběru z místních a mezinárodních pokrmů. Posedět můžete také u baru, který je v provozu po celý den. V letních měsících vás zveme k příjemnému posezení pod stoletými kaštany v zahradní restauraci. Šéfkuchař hotelové restaurace sestavuje menu dle ročních období s využitím sezonních surovin dostupných v našem regionu. Denně je na výběr národní nebo regionální specialita oceněná certifikátem CZECH SPECIALS.

Snídaně jsou podávány formou pestrého bufetu - ovoce, zelenina, cereálie, jogurty, párky, salámy, sýry, vejce, paštiky, marmelády, pečivo, džusy … Denně nám pro vás dodává čerstvé pečivo místní pekař pan Maška Františkovy Lázně, uzeniny a masné speciality řezník Jelen Cheb.

V době sezóny podáváme hostům čerstvá rajčata, papriky, okurky a saláty z vlastních skleníků. Tyto produkty nejsou chemicky ošetřovány a okamžitě po sklizení je připravujeme na Váš stůl. Přímo před okny restaurace se nachází bylinná zahrada s čerstvými ingrediencemi do hotelové kuchyně.

Popis okolí penzionu, Františkovy Lázně a Západočeské lázně

Hezké prostředí je vhodné pro letní i zimní turistiku. Cyklistické trasy, značení pro pěší tůry, běžkařské stopy, jízda na koních, v přilehlých lesích houbařský ráj.

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Pension Seeberg hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel a Pension SEEBERG Poustka Ostroh 2 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 50 m

Centrum: cca 10 min

Vlakové nádraží: 10 min

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Seeberg Františkovy Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost v penzionu, přednáškový sál v penzionu, informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka v penzionu, domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, bezbariérový přístup v penzionu, volně přístupnou zahradu v penzionu, internet v penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí v penzionu, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Seeberg poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Seeberg nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Pension Seeberg

Pension Seeberg recenze na ubytování ve Františkových Lázních

Reference na ubytování Pension Seeberg

Nabízí Pension Seeberg kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Seeberg na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Seeberg můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Seeberg z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10917 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Seeberg a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Seeberg nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Seeberg je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frantiskovy-lazne/pension-seeberg">Pension Seeberg je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Seeberg je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě