Pension Gábi Františkovy Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Gábi

Česká 52/13, Františkovy Lázně
penziony a ubytování Františkovy Lázně
Foto Pension Gábi

Pension Gábi nabízí komfortní a zároveň cenově výhodné ubytování pro Váš příjemně strávený pobyt v malebném lázeňském městě - ve Františkových Lázních. Pension Gábi je rozdělen na tři budovy, nacházející se v klidné části města a zároveň v těsné blízkosti historického centra Františkových Lázní.

Pension Gábi pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech vhodných pro rodinnou dovolenou, rekreační pobyt v lázních či dlouhodobé pobyty (byty 1+1). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, samozřejmostí je pak TV + SAT a bezplatné WIFI připojení. Parkování je možné zajistit na vlastním uzamykatelném pozemku. Celý pension je nekuřácký.
Ubytování poskytujeme bez snídaní, které je však možné objednat v partnerských provozovnách. Pension Gábi se skládá ze tří budov vzdálených od sebe cca 200 m (přesná poloha viz. kontakty). Všechny tři objekty se nachází přibližně 3-5 minut klidné chůze od centra města. Nejbližší autobusová zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti, vlakové nádraží je pak vzdáleno přibližně 500m.

Pokoje v penzionu

PENSION GÁBI pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech.

Apartmány jsou vhodné pro rodinnou dovolenou či pobyt v lázních, jsou vybaveny sociálním zařízením,

TV + SAT a kuchyňkou (lednička, kávovar, rychlovarná konvice, plynový sporák případně dvojvařič) a WI-FI připojením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Františkovy Lázně a Západočeské lázně

V současnosti se ve Františkových Lázních nachází 23 aktivně využívaných léčivých pramenů, teplota těchto pramenů se pohybuje v rozmezí 8 až 13 °C. Minerální voda je využívána k pitným kúrám, ke koupelím a k přípravě slatinných zábalů, dle léčivých indikací má zdejší voda pozitivní účinek na choroby srdeční a oběhové soustavy.
Nechte ve Františkových Lázních zastavit čas a procházejte se po kolonádách a malebných parcích. Jsou oázou zeleně a současně se zde koná mnoho kulturních akcí. Tvoří jeden z pilířů Západočeského lázeňského trojúhelníku, který se dokonce uchází o zápis na seznam světového kulturního dědictví UNESCO (pravděpodobně bude zápis dokončen v roce 2015).
Kromě romantických procházek a objevování nejrůznějších historických zajímavostí a rozmanitého kulturního života, Vám Františkovy Lázně nabízejí též sportovní vyžití. Můžete navštívit největší a nejkrásnější aquapark českých lázní - Aquaforum. Příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních vás pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí. Dále je možné navštívit minigolfové hřistě, zahrát si tenis, navšívit multifunkční hřistě u jezírka či si zapůjčit kola a využít cyklostezky k objevování krás tohoto klidného lázeňského města.

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Pension Gábi hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Gábi Česká 52/13 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Gábi Františkovy Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: volně přístupnou zahradu, internet na pokoji.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku - 1000 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od penzionu, zacvičit ve fitness 1000 m od penzionu, zahrát bowling 500 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala 500 m od penzionu, uklidnit se při minigolfu 800 m od penzionu, namazat tága, billiard je 200 m od penzionu, zacvičit si aerobik 1000 m od penzionu, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici 2000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Gábi poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Gábi nabízí: restaurace 150 m od penzionu, bar 100 m od penzionu, pizzerie 400 m od penzionu, kavárna 150 m od penzionu, zahrádka 150 m od penzionu, cukrárna 100 m od penzionu, pivnice 50 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1000 m od penzionu, diskotéka 500 m od penzionu, dětské hřiště 200 m od penzionu, divadlo 500 m od penzionu, houbaření, rybolov, solárium 1000 m od penzionu, kasíno 800 m od penzionu, lázně - wellness 1000 m od penzionu, whirlpool 1000 m od penzionu, masáže 200 m od penzionu.


Ceník ubytování Pension Gábi

Pension Gábi zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Františkovy Lázně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Gábi

Pension Gábi recenze na ubytování ve Františkových Lázních

Reference na ubytování Pension Gábi

Nabízí Pension Gábi kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Gábi na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Gábi můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Gábi z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Gábi

Adresa a kontakt na Pension Gábi
Česká 52/13
35101 Františkovy Lázně


ev.č.14708 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Gábi a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Gábi nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Gábi je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frantiskovy-lazne/pension-gabi">Pension Gábi je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Gábi je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 127 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.