Apartmán Lohengrin Františkovy Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmán Lohengrin

Anglická 167/6, Františkovy Lázně
penziony a ubytování Františkovy Lázně
Foto Apartmán Lohengrin

Příjemný apartmán ve starém domě, který má duši, je nově zrekonstruovaný, s velmi dobrou polohou, všude je blízko, jak do přírody, tak do romantického městečka Františkovy Lázně. Jedná se o pohodlný apartmán velikosti 3 +1, dvě ložnice vždy se dvěmi lůžky, (jedenkrát manželské postele a jednenkrát postele zvlášť), prostorná kuchyně s jídelním koutem, velká hala, obývací zrcadlový pokoj s televizí, kde je však možné také cvičit, např. Zumbu s certifikovanou instruktorkou), koupelna se sprchou, 2 samostatné WC, nekuřácké prostředí

Je možnost využít celý aprtmán pro 4 osoby (nebo pro 2 osoby, jeden pokoj může být používán jako pracovna), nebo jen polovinu apatmánu, je možnost domluvit l přistýlku pro dospělého a dvě pro děti.
V bezprosdtřední blízkosti se nalézá Městská knihovna se zahradou a veřejným internetem, hned vedle ní je Městské muzeum. V blízkosti je areál přírodního divadla s vyžitím pro děti i rodiče.
Prameny Vás vyzývají k ochutnávkám.
Na mnoha místech je zde možnost tance.
Domluvíme vám Váš osobní fitness program v nedalekém fitcentru, případně i adrenalínové zážitky.
Město má několik zajímavých galerií a v Chebu je kromě Státní galerie též vyhlášená galerie fotografie - G4.
Zajistíme vám setkání a pobesedování se spisovatelkou.

Pokoje v penzionu

Standardní vybavení pokojů i kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, možnost vaření nebo objednání snídaní od 9O do 18O kč na osobu, dle vašeho požadavku) Na zahradě je možné posezení u grilu, v uzavřeném dvoře může parkovat váš vůz, případně i garážovat. V blízkém dosahu je autobusová uzastávka - cca 5O m, také vlakové nádraží - cca 2OOm.
Výlety do okolí ale také do blízkého Německa. Pomůžeme Vám sestavit Váš osobní program, případně Vás na různá zajímavá místa i v Německu můžeme doprovodit (máme zde nejlépe zmapovaná vodní centra a kulturní památky). Poradíme vám, co ukázat v nejbližším okolí vašim dětem - Mnizoo, naučná stezka apod.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Apartmán Lohengrin stravování

V bezprostřední blízkosti se nachází výborná restaurace Modrý slon, která vám posklytne slevu na stravu 1O procent. Velmi nablízku je proslulá Rybářská bašta a stylové Café ilusion.

Popis okolí penzionu, Františkovy Lázně a Západočeské lázně

Město Fantiškovy Lázně se nalézá v tzv. lázeňském trojúhelníku a je obklopeno rovinatou krajinou s lesíky a lesoparky a zvláštnostmi jako je např. Komorní hůrka nebo přírodní rezervace SOOS.

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Apartmán Lohengrin hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lohengrin Anglická 167/6 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Veřejná doprava v bezprostředním dosahu.


Ceník ubytování Apartmán Lohengrin

Ubytování Františkovy Lázně
od 900 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Apartmán Lohengrin

Apartmán Lohengrin recenze na ubytování ve Františkových Lázních

Reference na ubytování Apartmán Lohengrin

Nabízí Apartmán Lohengrin kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmán Lohengrin na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmán Lohengrin můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmán Lohengrin z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartmán Lohengrin

Adresa a kontakt na Apartmán Lohengrin
Anglická 167/6
35101 Františkovy Lázně


ev.č.14893 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmán Lohengrin a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmán Lohengrin nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmán Lohengrin je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-frantiskovy-lazne/apartman-lohengrin">Apartmán Lohengrin je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmán Lohengrin je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 169 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.