Statek pension Lhota u Dynína

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Statek pension

Lhota 23, Lhota u Dynína
penziony a ubytování Dynín
Foto Statek pension
Statek s uzavřeným dvorem odkud Vám děti neutečou s 11 pokoji, každý s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou s ůplným vybavením na vaření a stolování. Každý pokoj je jiný. Číslo jedna je dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, dvojka je třílůžkový pokoj, třetí pokoj je dvoulůžkový. Pokoj číslo 4 je dvoulůžkový s manželskou postelí. Pětka je čtyřlůžkový pokoj. Tyto pokoje jsou v přízemí. Vedle pokoje č.5 je sauna.
V patře na verandě jsou pokoje číslo 6 až 11 a v kromě pokojů číslo 8 a 9.
Na dvoře je pergola s grilem na dřevěné uhlí, soukromý bazén a druhé pergola, další sezení pod střechou po obvodu dvora. Je tu také travnatý prostor pro hry.
V areálu je taká společenské místnost s krbovými kamny, udírnou a tv. Hned vedle je herna cca 80 m2 s prolézačkou, houpačkou, šplhadlem, stolečky, židličkami, stolním tenisem, stolním fotbalem, šipkami a X-boxem 360 s Kinektem.
V celém statku je připojení WiFi. Statek je na okraji Chráněnné krajinné oblasti Třeboňsko cca 1,5 km od E 55, ale v klidu a tichu. V okolí je několik rybníků kde se mohou vyřádit jak rybáři tak i vodomilové. Převýšení zvlášť směrem na Třeboň je maximálně 3 metry a tak je vynikající na cyklovýlety.
Restaurace nabízející obědy a večeře je 700 m. Další restaurace a to hlavně rybí jsou v Lomnici nad Lužnicí (5 km) a Třeboni (15 km). Výlety po hradech a zámcích v okolí jsou také vděčným vyplněním relaxace. Hluboká, Jindřichův Hradec. Třeboň, Český Krumlov, Rožmberk. Také je možné navštívit města s letními programy.

Vybavení a služby poskytuje Statek pension

  • Stravování: možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, WC
  • Ke komfortu patří: nekuřácké pokoje, bazén venkovní
  • Check in: 15:00
  • Check out: 10:00
  • Relaxační centrum - wellness centrum: sauna / infrasauna

Ceník ubytování Statek pension

Ubytování Dynín
od 360 Kč za lůžko
od 720 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Statek pension

Statek pension recenze na ubytování ve Lhotě u Dynína

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Středa, 24 Duben 2013 20:53 reference od Hauser Josef

    Moc se nám líbilo ubytování na statku - penzionu hlavně dětská herna. Hauserovi

Reference na ubytování Statek pension

Nabízí Statek pension kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Statek pension na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Statek pension můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Statek pension z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Statek pension

Adresa a kontakt na Statek pension
Lhota 23
37365 Lhota u Dynína


ev.č.11257 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Statek pension a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Statek pension nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Statek pension je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dynin/statek-pension">Statek pension je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Statek pension je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 252 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.