Penzion J.R. Drmoul

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion J.R.

Plzeňská 150, Drmoul
penziony a ubytování Drmoul
Foto Penzion J.R.

Penzion J. R. naleznete v západočeské obci Drmoul, vzdálené necelé 3km od Mariánských Lázní.

Penzion J. R. nabízí ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou standardně vybaveny SAT-TV. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, vana nebo sprchový kout. V penzionu je k dispozici plně vybavená kuchyně - nádobí, sklokeramický sporák, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, jídelní stůl s místy k sezení. K dispozici je také venkovní posezení s dětským pískovištěm.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou standardně vybaveny SAT-TV. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, vana nebo sprchový kout.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion J.R. stravování

V penzionu je k dispozici plně vybavená kuchyně - nádobí, sklokeramický sporák, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, jídelní stůl s místy k sezení.

Popis okolí penzionu, Drmoul a Západočeské lázně

V blízkosti penzionu se nachází náves s odpočinkovou zónou, kde také uvidíte po levé straně malý kostelík. V červenci roku 2008 byla dokončena stavba nové věže na Panském vrchu u obce Drmoul na Chebsku a nachází se při silnici vedoucí z Drmoulu do Tří Seker. Nejbližším lázeňským městem jsou Mariánské Lázně, které jsou vyhledávané pro krásnou panenskou přírodu, klidné prostředí, stejně jako pro mimořádně zdravé klima. Nádherná příroda chráněné krajinné oblasti Slavkovský les je přímo protkána pěšími a cyklistickými trasami, které Vás zavedou na nejkrásnější místa v okolí: rozsáhlá vrchovištní rašeliniště, minerální prameny, mofety, žulové a hadcové skály, bukové pralesy aj. V blízkém okolí města je přes 120 minerálních pramenů, z nichž většina je volně přístupná po značených turistických stezkách.

Řekne se Drmoul, Západočeské lázně, ale kde Penzion J.R. hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion J.R. Plzeňská 150 Drmoul. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion J.R.

Penzion J.R. zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Drmoul.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion J.R.

Penzion J.R. recenze na ubytování v Drmoulu

Reference na ubytování Penzion J.R.

Nabízí Penzion J.R. kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion J.R. na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion J.R. můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion J.R. z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion J.R.

Adresa a kontakt na Penzion J.R.
Plzeňská 150
35301 Drmoul


ev.č.15320 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion J.R. a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion J.R. nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion J.R. je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-drmoul/penzion-j.r.">Penzion J.R. je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion J.R. je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 153 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.