Pension pod Panským vrchem Drmoul

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension pod Panským vrchem

Foto Pension pod Panským vrchem

Penzion se nachází na okraji obce Drmoul cca 3km od světoznámých Mariánských lázní, kterou prochází hlavní silnice spojující Plzeň a Cheb

Ubytování je poskytováno ve čtyřech dvou až čtyřlůžkových pokojíc se sprchovým koutem a WC s možností přistýlky. Pokoje o rozměrech cca35m2 zajišťují komfortní ubytování i při dlouhodobých lázeňských pobytech. Jsou vybaveny všemi standardními prvky včetně kuchyňské linky umožňující vaření. Kuchyňská linka je vybavena lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, a nádobím včetně hrnců. Parkování je možno v uzavřeném objektu. Úschova jízdních kol je samozřejmostí. Rádi Vám zde poradí jak nejlépe využít volný čas v okolí Mariánských Lázní, kde se nachází celá řada památek a turisticky zajímavých míst.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Drmoul a Západočeské lázně

Již poloha pensionu vybízí k různým rekreačním a sportovním aktivitám - výlety do západočeských lázní, cykloturistika, výlety po okolních památkách, návštěva zajimavých míst v sousedním Německu atd.

Řekne se Drmoul, Západočeské lázně, ale kde Pension pod Panským vrchem hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně - Drmoul Polní ulice 313 Drmoul. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pes je povolen.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension pod Panským vrchem Drmoul Vám nabízí při pobytu následující služby: volně přístupnou zahradu, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension pod Panským vrchem poskytuje ubytování zaměřené zejména na venkovské ubytování.


Ceník ubytování Pension pod Panským vrchem

Ubytování Drmoul
od 300 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Pension pod Panským vrchem

Pension pod Panským vrchem recenze na ubytování v Drmoulu

Reference na ubytování Pension pod Panským vrchem

Nabízí Pension pod Panským vrchem kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension pod Panským vrchem na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension pod Panským vrchem můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension pod Panským vrchem z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension pod Panským vrchem

Adresa a kontakt na Pension pod Panským vrchem
Drmoul 313
35301 Drmoul


ev.č.10999 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension pod Panským vrchem a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension pod Panským vrchem nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension pod Panským vrchem je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-drmoul/pension-pod-panskym-vrchem">Pension pod Panským vrchem je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension pod Panským vrchem je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Bájo
  Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě…
  penziony Cheb, ubytování od 430 Kč
 • Penzion U Františka
  Penzion U Františka Penzion U Františka se nachází v obci Pernink v Krušných horách, v nadmořské výšce 850 - 920m. Kapacita rodinného…
  penziony Pernink, ubytování od 350 Kč
 • Penzion Kůlna
  Penzion Kůlna Penzion Kůlna nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a nachází 500 m od centra města Chomutova. Hosté pensionu…
  penziony Chomutov, ubytování od 890 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě