Penzion U nás Dřemčice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U nás Dřemčice

Dřemčice 21, Dřemčice
penziony a ubytování Dřemčice
Foto Penzion U nás Dřemčice

Zrekonstruovaný rodinný hostinec venkovského stylu s ubytováním. Restaurace, sál, terasa, ubytování. Všechny poskytované služby jsou na vysoké úrovni, za velmi příznivé ceny.

Nově zrekonstruovaný rodinný hostinec ve venkovském stylu s ubytováním v kraji Českého granátu. Přímo v objektu je malá restaurace s krbem k večernímu posezení s vynikající kuchyní, kde Vám klidně uvaříme to, na co máte právě chuť nebo upečeme pravý domácí štrůdl. K dispozici je také sál s kapacitou až 60 osob pro pořádání společenských akcí jako jsou Myslivecké bály, svatby, narozeninové oslavy, podnikové večírky a zábavy. Ubytování nabízíme v moderních dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností další přistýlky. V pokojích se můžete zdarma připojít k internetu.

Pokoje v penzionu

1 pokoj dvoulůžkový 2 pokoje třílůžkové 1 pokoj čtyřlůžkový

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Dřemčice a Středohoří a Máchův kraj

České středohoří-zahrada vůní a chutí... prazvláštní pohoří sopečného původu s řadou bizarních útvarů, vulkanických kuželů a lávových příkrovů ze znělců a čedičů. Snoubí se zde krásy přírody a historických kulturních památek se skvělými víny, je to oblast radosti a umění žít, kterou si můžete projít po značených turistických stezkách nebo projet na kole, koňském hřbetě či ji shlédnout s ptačí perspektivy při paraglidingu. Užít si zde můžete také lov v okolních mysliveckých honitbách nebo zdejší oboře. Zajistíme poplatkový lov zvěře (srnec, muflon, divoké prase). V blízkosti Dřemčic jsou naleziště Českého granátu-pyropu, který je již po staletí považován za mineralogický symbol Čech.

Řekne se Dřemčice, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Penzion U nás Dřemčice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hospoda U nás Dřemčice Dřemčice 21 Dřemčice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Obec Dřemčice leží na jihozápadních svazích Českého středohoří mezi obcemi Třebívlice a Podsedice v okrese Litoměřice, v blízkosti frekventovaného tahu 1/13 Lovosice-Most u dálnice D8.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U nás Dřemčice Dřemčice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, možnost vyprání prádla za poplatek 100 Kč, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, recepce 24 hodin, cateringové služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U nás Dřemčice poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U nás Dřemčice nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, jízda na koni.


Ceník ubytování Penzion U nás Dřemčice

Penzion U nás Dřemčice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Dřemčice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U nás Dřemčice

Penzion U nás Dřemčice recenze na ubytování v Dřemčicích

Reference na ubytování Penzion U nás Dřemčice

Nabízí Penzion U nás Dřemčice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U nás Dřemčice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U nás Dřemčice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U nás Dřemčice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U nás Dřemčice

Adresa a kontakt na Penzion U nás Dřemčice
Dřemčice 21
41115 Dřemčice


ev.č.14572 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České středohoří

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U nás Dřemčice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U nás Dřemčice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U nás Dřemčice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dremcice/penzion-u-nas-dremcice">Penzion U nás Dřemčice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U nás Dřemčice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Litoměřice

  Wellness penziony hledá

  Právě připojeno - 152 hostů 

  Přihlášení

  Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
  Nejprve se přihlaste.
  Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.