Penzion u Matyáše Doubice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion u Matyáše

Doubice 196, Doubice
penziony a ubytování Doubice
Foto Penzion u Matyáše

Doubice u Matyáše se nachází na samotě u lesa v malebné vesničce Doubice plné podstávkových chalup přímo na hranici Národního parku České Švýcarsko a svou polohou je vynikajícím výchozím bodem pro pěší i cyklo výlety.

Penzion nabízí ubytování ve stylových pokojích o celkové kapacitě 14 lůžek. Pokoje jsou umístěny v podkrovním patře usedlosti, které je citlivě zrekonstruováno. Dřevěné stropy, přiznané trámy a starožitné doplňky vracejí prostoru starodávné kouzlo.

Hosté mohou využít zdarma Wi-Fi připojení k internetu a venkovní posezení na terásce nebo u skály.

Pokoje v penzionu

Apartmán
- prostorný prosluněný pokoj v čele domu s dvoulůžkovou postelí, další 2 lůžka umístěny po schůdkách pod střešním štítem (tvz. orlí hnízdo), vlastní koupelna na pokoji televize posezení u stolu posezení odpočívací (rozkládací gauč – možnost přistýlky) ohřívací kuchyňka (mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička, nádobí) Pokoje
dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkový
V těchto útulných pokojích najdete standardní vybavení, tedy posezení u stolu, skříň, lampičky, noční stolky, zrcadlo.
Koupelny
V prostoru usedlosti jsme hledali technicky možné a vhodné řešení pro umístění koupelen. Společné koupelny neposkytují dostatečné soukromí, a proto jsme chtěli dopřát každému pokoji vlastní koupelnu. Kompromisním řešením k prostoru a vlastnímu koupelnovému zázemí pro každý pokoj je umístění koupelen naproti pokojům přes chodbičku.
Podkrovní provedení koupelen nabízí malou vanu se sprchou a toaletu. Umyvadlo se zrcadlem je vždy ve vikýřovém prostoru.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion u Matyáše stravování

Po předchozí domluvě pro Vás rádi zajistíme snídaně i večeře (rezervace již od 6ti osob).

Snídaně: 80, - Kč / osoba
Čerstvé pečivo, 2 druhy salámů, sýr, máslo, džem
Konvice čaje a kávy

Snídaně podáváme od 8 do 10 hodin

Večeře:
Stylově zařízená restaurace má kapacitu 25 míst. Restaurace je vybavena příjemným dřevěným posezením a na baru točíme klasickou plzeň. V chladných dnech pro Vás zatopíme v kamnech. Venkovní terasa krytá slunečníky má připraveno 20 míst. V případě objednané večeře je samozřejmostí otevřený bar s obsluhou.

Řekne se Doubice, ale kde Penzion u Matyáše hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Doubice u Matyáše Doubice 196 Doubice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion u Matyáše

Ubytování Doubice
od 390 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion u Matyáše

Penzion u Matyáše recenze na ubytování v Doubicích

Reference na ubytování Penzion u Matyáše

Nabízí Penzion u Matyáše kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion u Matyáše na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion u Matyáše můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion u Matyáše z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion u Matyáše

Adresa a kontakt na Penzion u Matyáše
Doubice 196
40747 Doubice


ev.č.12027 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion u Matyáše a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion u Matyáše nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion u Matyáše je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-doubice/penzion-u-matyase">Penzion u Matyáše je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion u Matyáše je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě