Penzion ALEXSPORT Domanín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion ALEXSPORT

Domanín 100, Domanín
penziony a ubytování Domanín
Foto Penzion ALEXSPORT
Penzion ALEXSPORT si rezervujte online

Rodinný penzion ALEX – SPORT leží 15 minut chůze od starobylého středu města Třeboně, v klidné části chráněné krajinné oblasti Třeboňska a Biosférické rezervaci UNESCO mezi rybníky Svět a Opatovický. Nachází se v zahradě, která obdržela evropský certifikát – Přírodní zahrada.

Na krásné koupaliště Ostende s letní hospůdkou to je co by kamenem dohodil. V okolí Třeboně se nachází nepřeberné množství cyklistických stezek a tras pro pěší turistiku a procházky. Město Třeboň nabízí návštěvníkům celou řadu kulturních a společenských akcí. V podzimních měsících jsou atraktivní podívanou výlovy Třeboňských rybníků s možností ochutnávky rybích specialit přímo při výlovu.

Třeboňské lázně nabízí návštěvníkům možnost absolvovat lázeňské procedury, navštěvovat wellnescentrum, bazén s mořskou vodou apod.

Pokoje v penzionu

Vybavení apartmánů: ložnice – 2×4 lůžka a 2×3 lůžka s možností přistýlky, televize, internet. Kuchyňka – mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, základní vybavení. WC – sprchový kout – umyvadlo.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion ALEXSPORT stravování

Možnost vlastního vaření. Na okolí je celá řada hospůdek a restaurací s možností celodenního stravování.

Popis okolí penzionu, Domanín a Jižní Čechy

V Třeboni je nádherně i na podzim. Plavba po podzimní hladině rybníka Svět je nezapomenutelným zážitkem. Krásné cyklistické a procházkové trasy pod zbarvenými duby, výlovy rybníků, koupání v bazénu se slanou vodou v lázních Aurora, kulturní akce a farmářské trhy dávají možnost pěkně prožít víkendy.
Prožít advent v Třeboni je neuvěřitelný zážitek. Vánočně vyzdobené a osvětlené starobylé město s víkendovými adventními pořady je kouzelnou pohádkou. Adventní prohlídky zámku a návštěvy místních kaváren Vás naladí do krásného předvánočního času. Vrátit se do Třeboně v zimě Vás určitě nadchne.

Řekne se Domanín, Jižní Čechy, ale kde Penzion ALEXSPORT hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion ALEXSPORT 100 Domanín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion ALEXSPORT

Penzion ALEXSPORT recenze na ubytování v Domaníně

Reference na ubytování Penzion ALEXSPORT

Nabízí Penzion ALEXSPORT kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion ALEXSPORT na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion ALEXSPORT můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion ALEXSPORT z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15322 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion ALEXSPORT a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion ALEXSPORT nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion ALEXSPORT je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-domanin/penzion-alexsport">Penzion ALEXSPORT je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion ALEXSPORT je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě