Penzion U Černého čápa Dolní Žďár

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Černého čápa

Horní Lhota 19, Dolní Žďár
penziony a ubytování Dolní Žďár
Foto Penzion U Černého čápa

Penzion U Černého čápa, ubytování Lásenice

Penzion U Černého čápa se nachází v Jižních Čechách v těsné blízkosti řeky Nežárky. V bezprostřední blízkosti penzionu se nacházejí říční lázně.Ubytování lze u nás strávit v některém z 8 pokojů nebo apartmánu mezaninového typu. Dále penzion nabízí široké sportovní využití, houbaření, rybaření, cyklistiku, koupání, procházky přírodou. V zimě běžky.
Pro všechny naše hosty je k dispozici mimo jiné venkovní kulečník, hřiště na plážový volejbal, venkovní stolní tenis, hřiště na petanque či dětské hřiště. Navštívit můžete také naši saunu a vířivou vanu.

Pokoje v penzionu

Každý pokoj je vybaven vlastním WC a sprchovým koutem. Ke standardu patří také telefon, televize se satelitním příjmem a možnost připojení k internetu.

Penzion U Černého čápa stravování

V prostorách penzionu se nachází stylová restaurace s kapacitou 35 míst. Restaurace je nekuřácká a pro vaše nejmenší je tu připraven i dětský koutek.

Popis okolí penzionu, Lásenice a

Okolo penzionu vede cyklostezka, po které se dostanete přes Stráž nad Nežárkou až do lázeňského města Třeboň nebo projížďku Českou Kanadou. Z Jindřichova Hradce můžete absolvovat výlet parním vláčkem.

Ceník ubytování Penzion U Černého čápa

Ubytování Dolní Žďár
od 750 Kč za lůžko
od 750 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion U Černého čápa

 •  

Penzion U Černého čápa recenze na ubytování v Dolním Žďáru

Reference na ubytování Penzion U Černého čápa

Nabízí Penzion U Černého čápa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Černého čápa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Černého čápa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Černého čápa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Černého čápa

Adresa a kontakt na Penzion U Černého čápa
Horní Lhota 19
37802 Dolní Žďár


ev.č.11320 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Černého čápa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Černého čápa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Černého čápa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dolni-zdar/penzion-u-cerneho-capa">Penzion U Černého čápa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Černého čápa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Pitnerka
  Penzion Pitnerka Náš rodinný penzion Pitnerka Vám k tomu nabízí ubytování v Hustopečích. Ve stylově zařízených pokojích, které ocení jak…
  penziony Hustopeče, ubytování od 550 Kč
 • M+M apartmán
  M+M apartmán Apartmány se nachází v apartmánovém domě v klidné lokalitě 300m od centra Harrachova a 500m od lyžařských vleků. Apartmány M+M…
  penziony Harrachov, ubytování od 700 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Penzion U Lamy
  Penzion U Lamy Ubytování U LAMY na hranici národního parku České Švýcarsko a chráněných krajinných oblastí Labské pískovce a Lužické hory. Penzion…
  penziony Krásná Lípa, ubytování od 1600 Kč v lokalitě České Švýcarsko
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě