Penzion MIA Dolní Moravice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion MIA

Dolní Moravice 27, Dolní Moravice
penziony a ubytování Dolní Moravice
Foto Penzion MIA
Penzion MIA se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, 12 km od Pradědu, v údolí obce Dolní Moravice, která leží v nadmořské výšce 600 m.n.m. V roce 2007 byl objekt penzionu MIA zcela zrekonstruován.Obec Dolní Moravice, kde trvale žije necelých 450 obyvatel není přímo turistickým centrem a proto Vám zaručuje klidný a ničím nerušený odpočinek během celého roku.Cena za ubytování již od 240 Kč/osoba/noc.Penzion MIA nabízí ubytování v osmi apartmánech a to ve 2-3 lůžkových nebo 4-5 lůžkových pokojích. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s nádobím, ledničkou, rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou a televizí. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout). Standardem každého apartmánu je podlahové vytápění a TV-SAT. Hostům Penzionu MIA je k dispozici venkovní posezení s možností grilování, pískoviště pro děti, venkovní trampolína se záchrannou sítí, místnost pro úschovu kola či lyží a vlastní oplocené parkoviště.

Vybavení a služby poskytuje Penzion MIA

 • Stravování: možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
 • Na pokojích máte: TV/SAT

Ceník ubytování Penzion MIA

Ubytování Dolní Moravice
od 240 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion MIA

Penzion MIA recenze na ubytování v Dolních Moravicích

Reference na ubytování Penzion MIA

Nabízí Penzion MIA kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion MIA na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion MIA můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion MIA z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion MIA

Adresa a kontakt na Penzion MIA
Dolní Moravice 27
79501 Dolní Moravice


ev.č.14503 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jeseníky

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion MIA a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion MIA nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion MIA je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dolni-moravice/penzion-mia">Penzion MIA je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion MIA je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion U Hrádku
  Penzion U Hrádku Penzion U Hrádku **** Vám nabízí komfortní zázemí rodinného penzionu se službami kvalitního hotelu a navíc individuální…
  penziony Lukov, ubytování od 990 Kč
 • Pension Harmonie
  Pension Harmonie Pension Harmonie najdete v židovské čtvrti v Kolíně vzdálený pouhé 4 minuty chůze od centra města. K místnímu kinu,…
  penziony Kolín, ubytování od 800 Kč
 • Horský penzion Černava
  Horský penzion Černava Horský penzion Černava se nachází ve východní části Krkonoš, v malebné vesničce Horní Malá Úpa. Černava je…
  penziony Malá Úpa, ubytování od 850 € v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 260 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.