Ubytování U Zábojů Dolní Dunajovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování U Zábojů

Polní 273, Dolní Dunajovice
penziony a ubytování Dolní Dunajovice
Foto Ubytování U Zábojů

Ubytování v soukromí nově postaveného rodinného domu, který se nachází v klidné okrajové části vinařské obce DOLNÍ DUNAJOVICE na Jižní Moravě v blízkosti města Mikulova. Obec je situována v mírném údolí s pohledem na Pálavu z jedné strany a na vinice se sklípky místních vinařů ze strany druhé. Místní cyklostezky vedou turisty krajinou Pálavy, přes Lednicko-valtický areál, až do sousedního Rakouska.
KAPACITA UBYTOVÁNÍ JE 10 LŮŽEK.

Pokoje v penzionu

Apartmán - studio (60 m2), s kapacitou pro 6 osob. Vybavení (noční stolky, válenda, jídelní stůl s židlemi, šatní skříň, kuchyňská linka, varná konvice, lednička, nádobí, vařič, mikrovlnná trouba). Koupelna s vanou je společná na chodbě.

Apartmán č. 3 - 4 lůžka - apartmán (80 m2), s koupelnou se sprchovým koutem a šatnou a velký společenský prostor s kuchyní, vybavenou pro vlastní přípravu snídaní, svačin a lehčích večeří (jídelní stoly s židlemi, kuchyňská linka, varná konvice, lednička s mrazničkou, sklokeramická deska, pečící trouba s grilem, mikrovlnná trouba, kvalitní nádobí).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Dolní Dunajovice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Ubytování U Zábojů hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování U Zábojů Polní 273 Dolní Dunajovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Ubytování U Zábojů

Ubytování U Zábojů zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Dolní Dunajovice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Ubytování U Zábojů

Ubytování U Zábojů recenze na ubytování v Dolních Dunajovicích

Reference na ubytování Ubytování U Zábojů

Nabízí Ubytování U Zábojů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování U Zábojů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování U Zábojů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování U Zábojů z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Ubytování U Zábojů

Adresa a kontakt na Ubytování U Zábojů
Polní 273
69185 Dolní Dunajovice


ev.č.15323 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování U Zábojů a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování U Zábojů nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování U Zábojů je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dolni-dunajovice/ubytovani-u-zaboju">Ubytování U Zábojů je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování U Zábojů je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě