Penzion Volařík Dolní Dunajovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Volařík

Rudé armády 40, Dolní Dunajovice
penziony a ubytování Dolní Dunajovice
Foto Penzion Volařík
Penzion Volařík si rezervujte online

Penzion Volařík nabízí pohodlné ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích v Dolních Dunajovicích, s neopakovatelnou vyhlídkou na masiv Pálavy.

Penzion Volařík se nachází v jedné z největších vinařských obcí na Moravě, v Dolních Dunajovicích. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou a některé i vlastní kuchyňkou. Hosté bez vlastní kuchyňky, mohou využívat dvě plně vybavené kuchyňky, které se nachází v areálu penzionu. Hostům je k dispozici recepce s informačními službami, úschovna kol, kulečník, stolní tenis nebo venkovní posezení u bazénu.

Pokoje v penzionu

Penzion Volařík nabízí pohodlné ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Pokoje se samostatným soc. zařízením. Každý pokoj je vybavený vlastní ledničkou. Možnost zapůjčení TV na pokoj. Připojení k internetu WiFi i kabelem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Volařík stravování

Každý den nabízíme snídaně formou rautu za cenu 120 Kč / osobu. Snídaně podáváme v čase 7:30 - 9:30 hod.

Popis okolí penzionu, Dolní Dunajovice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Vinařská obec Dolní Dunajovice se nachází na jižní Moravě, necelých 10 km od turisticky atraktivního Mikulova, v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Okolí je protkané cyklostezkami, které Vás provedou vinicemi, kolem Novomlýnských nádrží i Lednicko Valtickým areálem.

Řekne se Dolní Dunajovice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Volařík hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Volařík Rudé armády 40 Dolní Dunajovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Volařík

Penzion Volařík recenze na ubytování v Dolních Dunajovicích

Reference na ubytování Penzion Volařík

Nabízí Penzion Volařík kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Volařík na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Volařík můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Volařík z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15017 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Volařík a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Volařík nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Volařík je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dolni-dunajovice/penzion-volarik">Penzion Volařík je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Volařík je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 153 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.