Penzion Diana Doksy

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Diana Doksy

Jana Roháče z Dubé 80, Doksy
penziony a ubytování Doksy
Foto Penzion Diana Doksy
Penzion Diana Doksy si rezervujte online

Penzion Diana je rodinný penzion u Máchova jezera v loveckém stylu. Máme celoroční provoz. Klidné přátelské prostředí, útulné, prosluněné pokoje a spokojená atmosféra. Prospěje Vašemu zdraví, uklidnění a pohodě. Máchovo jezero je ráj vodních sportů a radovánek, kde můžete plavat, surfovat, vyzkoušet jachting, ale také si můžete lehnout a jenom se slunit. Můžete ho obejít, což je hezká procházka a můžete navštívit i pláže na druhé straně jezera.

Pension s celoročním provozem je zařízen v loveckém stylu a leží přímo v centru Starých Splavů, v bezprostřední blízkosti Máchova jezera. K dispozici jsou převážně dvoulůžkové pokoje nebo apartmány. Vvšechny pokoje mají vlastní kompletní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, WC) a chladničku. Vhodné pro manželské páry, rodiny s dětmi, ale i pro menší skupiny sportovců, cyklistů nebo podnikové akce. Pokoje jsou útulné a prosluněné. V okolí je lesopark. Příjemné a klidné rodinné prostředí. Připojení na wi-fi.

Pro Vaše auto máme připraveno parkoviště. Kola nebo motocykly si můžete uschovat v uzamykatelné kolárně.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou převážně dvoulůžkové, pro rodiny s dětmi máme apartmány s oddělenými ložnicemi. Na každém pokoji vlastní sociální zařízení a chladnička. Připojení na WIFI.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Diana Doksy stravování

Dobře se najíte nebo si posedíte v nové restauraci v zahradě vedle pensionu. Snídaně, polopenze nebo plná penze dle vlastního výběru. Domácí kuchyně, chutné myslivecké speciality. Příjemné klidné prostředí. Celoročně je možno objednat oslavy nebo večírky. Od jara do podzimu posezení v zahradě pod slunečníky.

Popis okolí penzionu, Doksy a Středohoří a Máchův kraj

Máchovo jezero je ráj vodních sportů a radovánek, kde můžete plavat, surfovat, vyzkoušet jachting, ale také si můžete lehnout a jenom se slunit. Můžete ho obejít, což je hezká procházka a můžete navštívit i pláže na druhé straně jezera.

Pension Diana se nachází v příhodné oblasti, která nabízí rozsáhlé možnosti a početné turistické cíle. Které jsou dostupné jak pro zdatné turity i pro starší osoby a děti. Mírný terén, s nevelkými rozdíly, který většinou téměř v rovině Vám bude jistě vyhovovat.

Rozsáhlé možnosti pro zdatné turisty, ale i pro starší osoby a děti. Terén mírný, s nevelkými rozdíly, většinou téměř v rovině. Ideální v podzimních měsících, kdy současně najdete množství hub.

V zimních měsících, když mrzne bez sněžení, můžete bruslit po celém jezeru. Na tento zážitek nezapomenete.

Řekne se Doksy, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Penzion Diana Doksy hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Diana Jana Roháče z Dubé 80 Doksy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlaková zastávka 50m, autobusová zastávka 150m.


Fotogalerie ubytování Penzion Diana Doksy

Penzion Diana Doksy recenze na ubytování v Doksech

Reference na ubytování Penzion Diana Doksy

Nabízí Penzion Diana Doksy kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Diana Doksy na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Diana Doksy můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Diana Doksy z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12452 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Máchův kraj

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Diana Doksy a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Diana Doksy nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Diana Doksy je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-doksy/penzion-diana-doksy">Penzion Diana Doksy je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Diana Doksy je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě