Penzion Slunečno Dobšín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Slunečno

Foto Penzion Slunečno
Penzion Slunečno si rezervujte online

Nový rodinný penzion Slunečno nabízí ubytování v Českém ráji. Nachází se v kouzelné přírodě jižní části Českého ráje. Vybízí k odpočinku a relaxaci, rodinné dovolené a k načerpání sil v borových lesích. Tuto ideální polohu si vybrali první majitelé již r. 1692. Penzion Slunečno byl kompletně zrekonstruován v r. 2012 a vše je opravdu nové, mrkněte na fotky.

Penzion Slunečno je vzdálen asi 1,5 km krásným pískovcovým údolím od hradu Kost. Je místěn hned u lesa na kraji obce Kamenice-Dobšín.

Rodinný Penzion Slunečno má kapacitu 16 lůžek v 5 pokojích. Každý pokoj má vlastní architektem ztvárněnou koupelnu se sprchovým koutem. Všechny pokoje mají nové TV, koberce, skříň. 3 Pokoje jsou vybaveny kuchyňkou.

Pokoje v penzionu

Pokoje i apartmány jsou světlé, prostorné a plně vybavené. Nově zrekonstruované s koberci, dřevěnými dveřmí a architektem promyšlenými neotřelými koupelnami.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Slunečno stravování

Nabízíme domácí a minutkovou kuchyni. V letní sezóně provozujeme terasu, v zimě plesy i silvestr. Uděláme vám i pizzu: -)

Popis okolí penzionu, Dobšín a Český ráj

Penzion Slunečno leží na jednom z nejhezčích míst Českého ráje. Krásná příroda plná pískovcových skal a útvarů v voňavých borovicových lesích. Penzion Slunečno má dobrou dostupnost ke všem zajímavostem, kulturně-zábavným, bazény i koupališti, přírodním i historickým památkám. Trosky, Kost, Humprecht, Hrubá Skála, Valdštejn, středověká krčma Dětenice, Prachovské Skály-Skalní město, Jičín město pohádky, ... Co dodat? Český ráj to na pohled!

Řekne se Dobšín, Český ráj, ale kde Penzion Slunečno hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Slunečno Kamenice 1 Dobšín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka 20m od Pensionu Slunečno, vlaková zastávka 5km. Máme velké parkoviště a i úschovnu na kola.

Doplňující informace

půjčovna strojů Segway přímo v penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Slunečno

Penzion Slunečno recenze na ubytování v Dobšíně

Reference na ubytování Penzion Slunečno

Nabízí Penzion Slunečno kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Slunečno na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Slunečno můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Slunečno z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14930 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Slunečno a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Slunečno nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Slunečno je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dobsin/penzion-slunecno">Penzion Slunečno je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Slunečno je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě