Penzion U Kaštanu Dobronice u Bechyně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Kaštanu

Dobronice 102 , Dobronice u Bechyně
penziony a ubytování v Dobronicích u Bechyně
Foto Penzion U Kaštanu

Penzion U kaštanu se nachází přímo v centru obce Dobronice v nadmořské výšce 440mnm cca 10 minut od řeky Lužnice. Ačkoli je penzion umístěn v centru vsi, je ve velmi příjemném a klidném prostředí s výhledem do zeleně zdejších luk a lesů. Toto prostředí je ideální pro aktivní odpočinek a relaxaci.

V našem penzionu Vám nabízíme pobyty po celý rok. V nabídce je 1 dvojlůžkový pokoj a 3 čtyřlůžkové apartmány vybavené jednoduše a prakticky s přístupem i pro lidi se sníženou pohyblivostí. K dispozici je místnost, kde najdete TV, rádio, knihy a společenské hry. Kuchyňka je vybavena nádobím, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a ledničkou. Venku je posezení u ohně, na terase nebo na dětském hřišti.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou situované na jihozápad s výhledem do zeleně a nebo na severovýchod s výhledem k dětskému hřišti. Jsou prostorné, světlé a stejně tak i koupelny.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Dobronice u Bechyně a Jižní Čechy

Okolí Dobronic je vytvářeno hlavně říčním údolím řeky Lužnice od Tábora až do Bechyně. Údolí kolem Lužnice je velmi krásné. Na levém břehu jsou lesnaté stráně a ne pravém břehu vybíhá skalnatá stráň od severu k jihu svažující se v jazykový ostroh až k Dobronickému mlýnu. Na nejvyšším bodu skalnatého ostrohu je bývalý kostelík zasvěcený Nanebevzetí Panny Marie. Pod ním se rozkládá obec Dobronice a za ní je na skále nad řekou zřícenina Dobronického hradu o němž jsou první zachované písemnosti z roku 1322. Pod hradem, na břehu řeky Lužnice, svítí domečky, jako korálky náhrdelníku. Kolem řeky jsou stezky jak pro pěší turistiku, tak i pro cyklisty.

Řekne se Dobronice u Bechyně, Jižní Čechy, ale kde Penzion U Kaštanu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Kaštanu Dobronice 102 Dobronice u Bechyně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

souřadnice Y=748 627, 9 a X=1 125 882,6 to je pro majitele GPS. Pro ostatní jsme 7 km od Bechyně směrem na Opařany. Vlakem lze dojet až do Bechyně a autobusem asi tak 2× za den až do Dobronic.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Kaštanu Dobronice u Bechyně Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U Kaštanu poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U Kaštanu nabízí: pizzerie, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, kino 7000 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni.


Ceník ubytování Penzion U Kaštanu

Penzion U Kaštanu zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony v Dobronicích u Bechyně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Kaštanu

Penzion U Kaštanu recenze na ubytování Dobronice u v Bechyni

Reference na ubytování Penzion U Kaštanu

Nabízí Penzion U Kaštanu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Kaštanu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Kaštanu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Kaštanu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Kaštanu

Adresa a kontakt na Penzion U Kaštanu
Dobronice 102
39165 Dobronice u Bechyně


ev.č.14787 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Kaštanu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Kaštanu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Kaštanu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dobronice-u-bechyne/penzion-u-kastanu">Penzion U Kaštanu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Kaštanu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě