Penzion U tuláka Dobřichovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U tuláka

Randova 957, Dobřichovice
penziony a ubytování Dobřichovice
Foto Penzion U tuláka
Penzion U tuláka si rezervujte online

Rodinný Penzion U tuláka se nachází ve městě Dobřichovice, pouhých sedm kilometrů od hradu Karlštejna a deset kilometrů od krásného hlavního města Prahy.

Penzion U tuláka nabízí pět dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek na každý pokoj. Můžete si vybrat jednu ze tří pestrobarevných kombinací a to ze žluté, oranžové a zelené.

Pokoje v penzionu

Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor, předsíň se šatní skříní a postele z masivního dřeva. Stravování pak obstará restaurace, kde je možné si domluvit speciálně upravené menu. Standardem se blíží tříhvězdičkovému hotelu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U tuláka stravování

Kromě ubytování náš penzion poskytuje i stravovací služby. Jeho součástí je totiž i restaurace s cafébarem. V útulné místnosti pro dvacet hostů nabízíme minutkovou kuchyni s upřednostněním české domácí kuchyně. Menu je možné postavit i po dohodě. Potěšíme i milovníky čaje a kávy a to všech možných variant včetně ledové. Na své si přijdou i pojídači sladkostí a svou žáhu uhasí i ochutnavači vín či něčeho tvrdšího, ať již v čistém provedení, nebo v podobě koktejlů. To vše u našeho cafébaru.

Zásluhou menší kapacity náš rodinný podnik přímo vybízí k pořádání uzavřených společenských akcí jako jsou menší svatební hostiny, firemní oslavy, rauty a další. Jsme schopní se přizpůsobit jakýmkoli Vaším požadavkům. Naší předností je také nekuřácké prostředí.

Řekne se Dobřichovice, Střední Čechy, ale kde Penzion U tuláka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U Tuláka Randova 957 Dobřichovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

A jak se k nám do Dobřichovic dostanete?

Z Prahy pojedete směr Karlštejn, po Strakonické ulici kde odbočíte na Radotín a dále se budete držet stále na hlavní silnici. Po deseti kilometrech se přes Černošice dostanete až do Dobřichovic.

Pokud upřednostňujete vlakové spojení, tak do Dobřichovic jede vlak z Hlavní nádraží v Praze a to směrem na Beroun. Jezdí každou hodinu, v ranních a odpoledních hodinách i každou půlhodinu, a to vždy ve pět minut před půl či celou (např. 16: 25 a 16: 55). Z dobřichovického nádraží je to pak k nám deset minut pěšky


Fotogalerie ubytování Penzion U tuláka

Penzion U tuláka recenze na ubytování v Dobřichovicích

Reference na ubytování Penzion U tuláka

Nabízí Penzion U tuláka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U tuláka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U tuláka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U tuláka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10316 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U tuláka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U tuláka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U tuláka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dobrichovice/penzion-u-tulaka">Penzion U tuláka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U tuláka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě