Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB Dobrá Voda u Českých Budějovic

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB

Na Kopečku 1342/3, Dobrá Voda u Českých Budějovic
penziony a ubytování Dobrá Voda u Českých Budějovic
Foto Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB
Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB si rezervujte online

Penzion Na kopečku je umístěn v příjemném prostředí obce Dobrá voda s krásným výhledem na panoráma Českých Budějovic, nedaleké vrcholky pohoří Šumavy a na jeden z nejkrásnějších zámků České republiky - zámek Hluboká nad Vltavou. Krásná příroda v okolí s množstvím lesů a rybníků zaručuje prožití krásné dovolené.

Ke spokojenosti hostů našeho penzionu přispívá pohodlí dvou dvoulůžkových, jednoho třílůžkového a jednoho čtyřlůžkového pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizorem.

Pro ubytované je k dispozici velká společenská místnost s televizí a biliárem, příjemně strávené chvilky slibuje i posezení na naší terase s bazénem s možností koupání.

Parkování vozidel je zajištěno v uzavřeném objektu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování, je možno přiobjednat i večeři.

Řekne se Dobrá Voda u Českých Budějovic, Jižní Čechy, ale kde Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Kopečku Na Kopečku 3 Dobrá Voda u Českých Budějovic. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 100 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 2500 m
Vlakové nádraží: 2000 m
Letiště: 12 km

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB Dobrá Voda u Českých Budějovic Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu, internet v penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: lov, rybolov.


Fotogalerie ubytování Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB

Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB recenze na ubytování v Dobré Vodě u Českých Budějovic

Reference na ubytování Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB

Nabízí Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11238 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-dobra-voda-u-ceskych-budejovic/penzion-na-kopecku-dobra-voda-cb">Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Kopečku Dobrá Voda CB je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 307 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.