Ubytování U Pekaře Děčín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování U Pekaře

Lázeňská 7/4, Děčín
penziony a ubytování Děčín
Foto Ubytování U Pekaře
Ubytování U Pekaře si rezervujte online

Ubytování U Pekaře nabízí svým hostům ubytování přímo v historickém centru města Děčín v nově zrekonstruovaných apartmánech a pokojích. K dispozici jsou dvoupokojové apartmány s maximální obsazeností třemi, čtyřmi nebo pěti osobami nebo studia (pokoj s koupelnou a vybaveným kuchyňským koutem) s maximálníobsazeností třemi nebo čtyřmi osobami.

Parkování automobilu je dostupné všude v okolí Ubytování U Pekaře (ulice Lázeňská nebo Masarykovo náměstí - monitorováno kamerovým systémem města Děčín). Parkování je veřejné, bez omezení (žádné zóny) a platí se buď formou parkovacího automatu, nebo SMS.

Pokoje v penzionu

K dispozici jsou dvoupokojové apartmány s maximální obsazeností třemi, čtyřmi nebo pěti osobami nebo studia (pokoj s koupelnou a vybaveným kuchyňským koutem) s maximální obsazeností třemi nebo čtyřmi osobami.

Ve vybavení všech apartmánů i studií je televize, wi-fi, vlastní vybavená koupelna (včetně ručníků) se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dále jsou všechny apartmány vybaveny kuchyňským koutem se základním nádobím (hrnky, sklenice, talíře, příbory, hrnce, apod.), rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Na objednání lze pronajmout dětskou postýlku.

Nově nabízíme dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s koupelnou, ledničkou, TV, wifi a vlastní koupelnou (hostům je k dispozici vybavená kuchyňka v budově).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování U Pekaře stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje a je podávána v čase od 7:00 do 10:00 hod - dle požadavků našich hostů. V případě potřeby Vám připravíme i snídaňový balíček s sebou. Všechny apartmány vybaveny kuchyňským koutem se základním nádobím (hrnky, sklenice, talíře, příbory, hrnce, apod.), rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Na objednání lze pronajmout dětskou postýlku.

Řekne se Děčín, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Ubytování U Pekaře hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování U Pekaře Lázeňská 7/4 Děčín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Ubytování se nachází v centru města Děčín. Parkování automobilu je dostupné všude v okolí Ubytování U Pekaře (ulice Lázeňská nebo Masarykovo náměstí - monitorováno kamerovým systémem města Děčín). Parkování je veřejné, bez omezení (žádné zóny) a platí se buď formou parkovacího automatu, nebo SMS.

Doplňující informace

Můžete u nás zdarma uskladnit svá jízdní kola. V současné době máme prostory pro uskladnění cca 20 jízdních kol. Pokud máte o tuto službu zájem, uveďte tuto skutečnost při rezervaci svého pokoje.


Fotogalerie ubytování Ubytování U Pekaře

 •  

Ubytování U Pekaře recenze na ubytování v Děčíně

Reference na ubytování Ubytování U Pekaře

Nabízí Ubytování U Pekaře kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování U Pekaře na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování U Pekaře můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování U Pekaře z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15318 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování U Pekaře a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování U Pekaře nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování U Pekaře je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-decin/ubytovani-u-pekare">Ubytování U Pekaře je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování U Pekaře je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Holiday Pension
  Holiday Pension Holiday Apartments je sef-cattering soukromé ubytovací zařízení v centrální části Karlových Varů s deseti jedno a dvoupokojovými studii…
  penziony Karlovy Vary, ubytování od 35 € v lokalitě Lázně
 • Pension Schneeberg
  Pension Schneeberg Nově postavený Pension SCHNEEBERG, který se nachází ve velmi klidné části města nedaleko lyžařského centra Božího…
  penziony Boží Dar, ubytování od 1100 Kč v lokalitě Krušné hory
 • Penzion Alma Popice
  Penzion Alma Popice Rodinný penzion a farma (chov oveček) v krásné lokalitě Národního parku Podyjí, v obci uprostřed vinic a vinných sklepů…
  penziony Znojmo, ubytování od 1000 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 251 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.