Penzion Jaroslav Chvaleč

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jaroslav

Petříkovice 6, Chvaleč
penziony a ubytování Chvaleč
Foto Penzion Jaroslav
Penzion Jaroslav si rezervujte online

Penzion Jaroslav je zcela zrekonstruovaný objekt v roce 2004, kde byl zachován původní vnější ráz horské chalupy. Interiér penzionu je účelně a moderně řešen, kdy se v přízemí penzionu nachází velká společenská místnost, vstupní hala s lyžárnou a technické zázemí penzionu.

V 1. a 2. patře je ubytovací část penzionu s apartmány a pokoji. Penzion stojí ve stráni asi 50m od silnice vedoucí z Trutnova na Adršpach. Příjezd je až k penzionu, kde je i vlastní parkoviště přímo před vchodem do penzionu. Penzion je v provozu celoročně a je vhodný především pro rodinou rekreaci. Pro příznivce cyklistiky nebo motorkáře je k dispozici i společná garáž. Je zde velká společenská místnost s barem, stolním tenisem a se šipkami. Na venkovní terase je možnost grilování v krbu, pro děti pak klouzačka a trampolína. Možnost zapůjčení sportovních potřeb.

V blízkosti penzionu je obchod s potravinami, skiareál, koupaliště, dětské hřiště, hřiště na volejbal a malý fotbal.

Pokoje v penzionu

V penzionu jsou 2 čtyřlůžkové a 2 třílůžkové prostorné apartmány s možností přistýlky, vybavené kuchyňkami, a sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). Apartmány jsou vybaveny LCD televizory se satelitním příjmem. Je zde možnost připojení k internetu pomocí sítě WIFI.
Pro méně náročné zájemce jsou ve 2. patře penzionu další dva velké čtyřlůžkové podkrovní pokoje se samostatným WC a umyvadlem, ale společnou sprchou a kuchyňkou. Pokoje jsou vkusně obloženy palubkovým dřevem a jsou prosvětleny štítovými i střešními okny. Do jejich vybavení patří televize se satelitním příjmem a možnost WIFI připojení na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jaroslav stravování

I přesto, že veškeré apartmány jsou vybaveny kuchyňskými linkami a pokoje dvouvařičem a rychlovarnými konvicemi, je možné využít nabídky snídaní a večeří, na základě předchozí dohody.

K občerstvení je k dispozici bar s nápoji a drobnými pochutinami za velmi příznivé ceny. Pro milovníky pěnivého moku je připraven točený i lahvový Olivětínský Opat, který kromě klasického sortimentu nabízí také piva speciální jako je extra hořké, medové aj.

Popis okolí penzionu, Chvaleč a Adršpašsko a Broumovsko

Penzion se nachází jen 9 km od Adršpašsko - Teplických skal a 5 km od města Trutnov. V okolních lesích jsou zbytky vojenského opevnění stavěného před 2. světovou válkou. V blízkosti penzionu je dětské hřiště,

koupaliště, potraviny a skiareál.

Řekne se Chvaleč, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Penzion Jaroslav hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Jaroslav Petříkovice 6 Chvaleč. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlakem nebo autobusem z Trutnova.


Ceník ubytování Penzion Jaroslav

Penzion Jaroslav zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Chvaleč.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Jaroslav

Penzion Jaroslav recenze na ubytování ve Chvalči

Reference na ubytování Penzion Jaroslav

Nabízí Penzion Jaroslav kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jaroslav na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jaroslav můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jaroslav z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12842 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jaroslav a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jaroslav nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jaroslav je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-chvalec/penzion-jaroslav">Penzion Jaroslav je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jaroslav je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě