Penzion St. Leonhard Chudenín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion St. Leonhard

Uhliště 21, Chudenín
penziony a ubytování Chudenín
Foto Penzion St. Leonhard
Penzion St. Leonhard si rezervujte online

Nabízíme ubytování v našem penzionu rodinného typu, který se nachází v západní části Šumavy nedaleko Klatov.

Chvíle strávené u nás nabízí velké možnosti aktivního odpočinku, využití nedalekých lyžařských středisek, golfového hřiště a nespočet turistických a cyklistických tras.

Pokoje v penzionu

Náš penzion nabízí pohodlné a příjemné ubytování v pokojích: 1× jednolůžkový 12× dvoulůžkový 2× apartmá (kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj) Všechny pokoje a apartmá mají vlastní WC a sprchový kout. Pokoje jsou vybaveny telefonem, televizí /51cm/ digitálním satelitem, minibarem a balkonem. Na všech pokojích je možné mít s sebou Vašho pejska.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Chudenín, Šumava a Český les, ale kde Penzion St. Leonhard hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion St.Leonhard Chudenín-Uhliště 21 Chudenín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion St. Leonhard poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.


Fotogalerie ubytování Penzion St. Leonhard

Penzion St. Leonhard recenze na ubytování v Chudeníně

Reference na ubytování Penzion St. Leonhard

Nabízí Penzion St. Leonhard kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion St. Leonhard na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion St. Leonhard můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion St. Leonhard z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10739 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Šumava

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion St. Leonhard a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion St. Leonhard nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion St. Leonhard je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-chudenin/penzion-st-leonhard">Penzion St. Leonhard je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion St. Leonhard je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 249 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.