Penzion Bene Chotěboř

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Bene

náměstí T. G. Masaryka 234, Chotěboř
penziony a ubytování Chotěboř
Foto Penzion Bene
Penzion Bene si rezervujte online

Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 16 lůžek a možností přistýlek. Pokoje jsou se sociálním zařízením, mini barem, TV a připojením k internetu

V západní oblasti Českomoravské vrchoviny na úpatí Železných hor v nadmořské výšce 515 m leží město Chotěboř. Na náměstí T. G. M. v domě č. p. 234 naleznete mimo jiné penzion BENE. Historie domu, sahá do dávných dob. Možná byste ani nevěřili, že již v roce 1612 se zde nacházel hostinec, který patřil k nejvyhlášenějším, největším a nejreprezentativnějším hostincům ve městě.

Penzion BENE Vám nabízí komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Každý z pokojů je naprosto jedinečný a poskytuje absolutní pohodlí svým hostům.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Chotěboř a Vysočina

Krajina v okolí penzionu se vyznačuje zejména čistým životním prostředím a je vhodná pro turistiku, cykloturistiku a rekreaci. Zejména část údolí řeky Doubravky mezi Chotěboří a Bílkem je svým kaňonovitým údolím vyhledávanou turistickou oblastí.

V blízkosti se nachází vodní nádrž Seč, Velké Dářko nebo Rybník Řeka. Za městem najdete Břevnickou přehradu.

Pro milovníky zimních sportů jsou v okolí dobré podmínky pro běžecké lyžování a je k dispozici lyžařská sjezdovka s vlekem nebo sjezdovka v nedalekém Hlinsku. V blízkosti Chotěboře u obce Dobkov se nachází letiště Aeroklubu.

Z kulturních památek je možné navštívit například skanzen, Veselý kopec, muzeum v Chotěboři, pamětní síň Jana Zrzavého v Krucemburku, hasičské muzeum v Přibyslavi, zříceninu hradu v Lipnici nad Sázavou, zámek Žleby, či rodiště Karla Havlíčka Borovského. Je zde také možnost zakoupení Turistických známek města Chotěboře.

Řekne se Chotěboř, Vysočina, ale kde Penzion Bene hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Bene náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 234 Chotěboř. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

PENZION BENE s kapacitou 7 pokojů pro 16 osob je v provozu již 13 let a děláme vše proto aby se hosté u nás cítili dobře a bezpečně, proto jsme přijali nová hygienická opatření. Penzion se nachází v centru malebného města Chotěboře v oblasti Železných hor. Penzion nabízí, také posezení v malé kavárně se zahrádkou a nebo si hosté mohou posedět na terase penzionu u dobré sklenky vína nebo kávy. Nedaleko Chotěboře se nachází Údolí řeky Doubravy, které se řadí k nejvyhledávanějším turistickým cílům regionu cca 2,5 km od Chotěboře. Oblast doporučujeme na výlety s dětmi, turistiku a cykloturistiku. Pro milovníky cykloturistiky máme mapky s 12 trasami TIPY NA VÝLETY A ODPOČINEK U VODY Zkamenělá řeka -cca 8km od Chotěboře přírodní úkaz Vodní nádrž Břevnice-přehrada na jižním okraji města Vyhlídka Štikov – cca 11km od Chotěboře Sečská přehrada – cca16km od Chotěboře Outdoor park Bílek-cca 5km od Chotěboře Po tel. objednání lze domluvit výlet na čtyřkolkách Betlém Hlinsko-cca 16km od Chotěboře památková rezervace lidové architektury Peklo Čertovina-cca 22km od Chotěboře Státní zámek Žleby a park, obora s mini ZOO cca 28km od Chotěboře Velké Dářko-25km od Chotěboře se nachází největší rybník. Říká se mu Moře Vysočiny Víme, že situace v součastnosti není jednoduchá a proto jsme pro Vás připravily slevové nabídky. Budeme moc rádi když navštívíte Penzion BENE

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Bene Chotěboř Vám nabízí při pobytu následující služby: zdravotní středisko 1000 m od penzionu, bezpečnostní schránka, pokojová služba, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát bowling 1000 m od penzionu, tělocvična či sportovní hala 700 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je 100 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 20000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Bene poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Bene nabízí: bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 300 m od penzionu, dětské hřiště, kino 500 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Penzion Bene

Penzion Bene zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Chotěboř.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Bene

Penzion Bene recenze na ubytování v Chotěboři

Reference na ubytování Penzion Bene

Nabízí Penzion Bene kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Bene na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Bene můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Bene z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13374 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Bene a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Bene nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Bene je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-chotebor/penzion-bene">Penzion Bene je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Bene je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě