Penzion Bene Chotěboř

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Bene

náměstí T. G. Masaryka 234, Chotěboř
penziony a ubytování Chotěboř
Foto Penzion Bene
Penzion Bene si rezervujte online

Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 16 lůžek a možností přistýlek. Pokoje jsou se sociálním zařízením, mini barem, TV a připojením k internetu

V západní oblasti Českomoravské vrchoviny na úpatí Železných hor v nadmořské výšce 515 m leží město Chotěboř. Na náměstí T. G. M. v domě č. p. 234 naleznete mimo jiné penzion BENE. Historie domu, sahá do dávných dob. Možná byste ani nevěřili, že již v roce 1612 se zde nacházel hostinec, který patřil k nejvyhlášenějším, největším a nejreprezentativnějším hostincům ve městě.

Penzion BENE Vám nabízí komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Každý z pokojů je naprosto jedinečný a poskytuje absolutní pohodlí svým hostům.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Chotěboř

Krajina v okolí penzionu se vyznačuje zejména čistým životním prostředím a je vhodná pro turistiku, cykloturistiku a rekreaci. Zejména část údolí řeky Doubravky mezi Chotěboří a Bílkem je svým kaňonovitým údolím vyhledávanou turistickou oblastí.

V blízkosti se nachází vodní nádrž Seč, Velké Dářko nebo Rybník Řeka. Za městem najdete Břevnickou přehradu.

Pro milovníky zimních sportů jsou v okolí dobré podmínky pro běžecké lyžování a je k dispozici lyžařská sjezdovka s vlekem nebo sjezdovka v nedalekém Hlinsku. V blízkosti Chotěboře u obce Dobkov se nachází letiště Aeroklubu.

Z kulturních památek je možné navštívit například skanzen, Veselý kopec, muzeum v Chotěboři, pamětní síň Jana Zrzavého v Krucemburku, hasičské muzeum v Přibyslavi, zříceninu hradu v Lipnici nad Sázavou, zámek Žleby, či rodiště Karla Havlíčka Borovského. Je zde také možnost zakoupení Turistických známek města Chotěboře.

Řekne se Chotěboř, ale kde Penzion Bene hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Bene Nám. T.G.M. 234 Chotěboř. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Bene Chotěboř Vám nabízí při pobytu následující služby: zdravotní středisko 1000 m od penzionu, bezpečnostní schránka, pokojová služba, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát bowling 1000 m od penzionu, tělocvična či sportovní hala 700 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je 100 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 20000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Bene poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Bene nabízí: bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 300 m od penzionu, dětské hřiště, kino 500 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion Bene

Penzion Bene recenze na ubytování v Chotěboři

Reference na ubytování Penzion Bene

Nabízí Penzion Bene kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Bene na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Bene můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Bene z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13374 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Bene a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Bene nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Bene je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-chotebor/penzion-bene">Penzion Bene je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Bene je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 458 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.