Pension Bájo Cheb

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Bájo

Foto Pension Bájo
Pension Bájo si rezervujte online

Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě pod pergolou. Vybavené pokoje a aparmány.

Pro svou jedinečnou polohu v samé blízkosti nejmladší vyhaslé sopky ve střední Evropě poblíž tzv. lázeňského trojúhelníku - Františkovy Lázně - Lázně Kynžvart - Mariánské Lázně je vyhledávaným místem k odpočinku i aktivní dovolené. Poloha penzionu sama vybízí k výletům a k pěším procházkám do lázeňského okolí cca. 3 km Františkovy Lázně, do historické části Chebu cca. 10 minut.

Samozřejmostí našeho penzionu je parkování v uzavřeném objektu (možnosti poskytnutí garáže), možnost uzamčení kol nebo zapůjčení dětské cestoví postýlky s povlečení, posezení na zahradě pod pergolou, grilování atd. Objekt je střežen kamerovým systémem. Domácí mazlíčci po domluvě. Nekuřácký penzion! (Kouření možné na vyhrazených místech)

Pokoje v penzionu

pokoje jsou čisté, dvou a třílůžkové s vlastním soc. zařízením, lednicí, televizí. Apartmány s vybavenou kuchyní a vlast. soc. zařízením. Pokoje se společným soc. zařízením,

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Cheb, Krušné hory, ale kde Pension Bájo hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Bájo Komorní 29 Cheb. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Pension Bájo

Pension Bájo recenze na ubytování v Chebu

Reference na ubytování Pension Bájo

Nabízí Pension Bájo kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Bájo na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Bájo můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Bájo z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10915 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Bájo a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Bájo nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Bájo je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cheb/pension-bajo">Pension Bájo je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Bájo je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě