Atika penzion Cheb

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Atika penzion

Jiráskova 683/4, Cheb
penziony a ubytování Cheb
Foto Atika penzion
Atika penzion si rezervujte online

Penzion Atika se nachází nedaleko historického centra Chebu, v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen. Je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro služební cesty. Ve vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích na Vás dýchne domácí atmosféra. Součástí vybavení je i vlastní sociální zařízení a televize se satelitním příjmem. neustále je pro Vás připraveno 15 lůžek s možností přistýlky. Ubytovaní hosté mohou využít také bazén nebo saunu. K dispozici je i parkoviště.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Atika penzion stravování

Příjemné posezení ve stylové restauraci s krbem je možné prostřídat s romantickými chvílemi strávenými na letní terase. Zde si můžete vychutnat hotová a minutková jídla české i mezinárodní kuchyně, velký výběr pohárů, nealkoholické a alkoholické nápoje. Čepujeme Budějovický Budvar.

Řekne se Cheb, ale kde Atika penzion hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Atika penzion Jiráskova 683/4 Cheb. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Atika penzion

Atika penzion recenze na ubytování v Chebu

Reference na ubytování Atika penzion

Nabízí Atika penzion kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Atika penzion na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Atika penzion můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Atika penzion z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10910 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Atika penzion a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Atika penzion nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Atika penzion je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cheb/atika-penzion">Atika penzion je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Atika penzion je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion U Vyhlídky
  Penzion U Vyhlídky Penzion U Vyhlídky se nachází v obci Dolní Chřibská v oblasti zvané České Švýcarsko a nabízí ubytování ve 14-ti zcela…
  penziony Chřibská, ubytování od 590 Kč
 • Penzion U Karla IV
  Penzion U Karla IV Penzion a restaurace U Karla IV. se nachází na pěší zóně královského města Kadaně v nově zrekonstruované kulturní památce,…
  penziony Kadaň, ubytování od 990 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Penzion Babička
  Penzion Babička Nabízíme ubytování v rodinném penzionu Babička v obci Trojanovice (Rožnov pod radhoštěm). Penzion je na okraji obce cca 5…
  penziony Trojanovice, ubytování od 760 Kč v lokalitě Beskydy
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě