Penzion V Suchu Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion V Suchu

Pod Svatým Duchem 141, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Penzion V Suchu
Penzion V Suchu si rezervujte online

Penzion & Apartmány V Suchu jsou umístěny na okraji historického centra Českého Krumlova ve dvou citlivě opravených domech na břehu řeky Vltavy. Domy, které pocházejí ze 17. století sloužily jako zázemí havířům, kteří hned za nimi ve skalách v hlubokých štolách těžili stříbrnou rudu. V objektech je zachováno mnoho původních prvků, které penzionu dávají jedinečnou atmosféru a ducha.

Umístění penzionu 10 minut pěší chůze od historického centra – náměstí a zámku, Vám umožní velmi snadnou dostupnost za všemi krásami Českého Krumlova.

Parkování je zajištěno přímo v areálu penzionu na vlastním parkovišti a je zdarma.

Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu řeky Vltavy, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Na řeku je krásný výhled z oken pokojů a z prostorné terasy před penzionem.

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.

Pokoje v penzionu

Penzion má šest originálních pokojů, které jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení – WC a sprchový kout, jeden pokoj má koupelnu s vanou. V každém pokoji je TV, minibar, fén a WiFi připojení, které je zdarma.

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.

V jednom pokoji je umístěna kuchyňská linka s varnou deskou a lednicí, který nabízíme jako apartmán. Je vhodný pro rodinu s malými dětmi nebo jako kombinace pokojů č. 5 a 6 jako dvojpokojový apartmán pro větší skupinu.

Postele jsou velmi prostorné, komfortní a bytelné. Na pěti pokojích jsou manželské postele, jeden pokoj má lůžka oddělená. Přistýlky nabízíme na pohodlných rozkládacích pohovkách, které jsou krom jednoho, ve všech pokojích. Pohodlně se na nich vyspí dospělý člověk i dvě menší děti.

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně, parkování, WiFi připojení, daní a všech poplatků.

Snídaně se podávají od 8 do 10 hod. V den odjezdu je třeba opustit pokoj do 10 hod. Příjezd je možný mezi 16 a 18 hod. nebo po telefonické domluvě.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion V Suchu stravování

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně.

Snídaně se podávají od 8 do 10 hod.

Doporučíme Vám osvědčená restaurační zařízení jak v historickém centru Českého Krumlova, tak i v jeho okolí.

Popis okolí penzionu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Penzion V Suchu Český Krumlov nabízí víc...

Penzion V Suchu Vám kromě ubytování v Českém Krumlově doporučuje řadu dalších možnosti, jak si můžete zpříjemnit pobyt v Českém Krumlově. Na Vaši navštěvu čeká řada turistických zajímavostí města Český Krumlov i okolí. Nevynechte prosím zejména tato místa:

státní hrad, zámek Český Krumlov, klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk nad Vltavou, národní park Šumava, hora Kleť, CHKO Blanský les a dále vybírejte z bohaté nabídky všech možností...

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion V Suchu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion V Suchu Pod Svatým Duchem 141 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

autobusové nádraží - 1000 m

autobusová zastávka městské dopravy - 50 m

vlakové nádraží - 4000 m

Doplňující informace

Domácí zvířata nejsou povolena.


Fotogalerie ubytování Penzion V Suchu

Penzion V Suchu recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion V Suchu

Nabízí Penzion V Suchu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion V Suchu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion V Suchu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion V Suchu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14961 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion V Suchu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion V Suchu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion V Suchu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-v-suchu">Penzion V Suchu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion V Suchu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 584 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.