Penzion V Suchu Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion V Suchu

Pod Svatým Duchem 141, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Penzion V Suchu
Penzion V Suchu si rezervujte online

Penzion V Suchu je umístěn na okraji historického centra Českého Krumlova na břehu řeky Vltavy. V objektu je zachováno mnoho původních prvků, které penzionu dávají jedinečnou atmosféru a ducha.

Umístění penzionu 10 minut pěší chůze od historického centra – náměstí a zámku Vám umožní velmi snadnou dostupnost za všemi krásami Českého Krumlova.

Parkování je zajištěno přímo v areálu penzionu na vlastním parkovišti a je zdarma.

Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu řeky Vltavy, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Na řeku je krásný výhled z oken pokojů a z prostorné terasy před penzionem.

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem v čase od 8:00 - 9:00 hod.

Pokoje v penzionu

Penzion má čtyři originální pokoje, které jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení – WC a sprchový kout. V každém pokoji je TV, minibar, rychlovarná konvice a set na přípravu kávy a čaje. Dále fén a WiFi připojení, které je zdarma.

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.

Postele jsou velmi prostorné, komfortní a bytelné. Na třech pokojích jsou manželské postele, jeden pokoj má lůžka oddělená.

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně, parkování, WiFi připojení, daní a všech poplatků.

Snídaně se podávají od 8:00 do 9:00 hod. V den odjezdu je třeba opustit pokoj 8:00 do 10:00 hod. Příjezd je možný od 16 hod. nebo po telefonické domluvě.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:30:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 09:30:00 hod.

Penzion V Suchu stravování

Ceny pokojů za 1 noc jsou uvedeny včetně snídaně.

Snídaně se podávají od 8:00 do 9:00 hod.

Popis okolí penzionu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Penzion V Suchu Český Krumlov nabízí víc...

Penzion V Suchu Vám kromě ubytování v Českém Krumlově doporučuje řadu dalších možnosti, jak si můžete zpříjemnit pobyt v Českém Krumlově. Na Vaši navštěvu čeká řada turistických zajímavostí města Český Krumlov i okolí. Nevynechte prosím zejména tato místa:

státní hrad, zámek Český Krumlov, klášter Zlatá Koruna, klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk nad Vltavou, národní park Šumava, hora Kleť, CHKO Blanský les a dále vybírejte z bohaté nabídky všech možností...

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion V Suchu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion V Suchu Pod Svatým Duchem 141 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

autobusové nádraží - 1000 m

autobusová zastávka městské dopravy - 50 m

vlakové nádraží - 4000 m

Doplňující informace

Domácí zvířata nejsou povolena.


Fotogalerie ubytování Penzion V Suchu

Penzion V Suchu recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion V Suchu

Nabízí Penzion V Suchu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion V Suchu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion V Suchu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion V Suchu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14961 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion V Suchu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion V Suchu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion V Suchu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-v-suchu">Penzion V Suchu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion V Suchu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 181 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.